امروز: سه شنبه، 8 اسفند 1402
پلدخترنیوز » درباره ما

درباره ما

پایـگاه خبـری پلدختـر

فروردین 95 در عین همه ملاحظات و البته برخی هشدارهای دوستانه، تولدی زیبا در عرصه رسانه های مجازی در شهر گذرگاه تاریخ رخ داد و کانال تلگرامی "پلدختریها" با هدف اطلاع رسانی صحیح و به موقع موضوعات مختلف خبری، تلاش در جهت فرهنگ سازی و مطالبه گری، پیگیری و به نتیجه رساندن مطالبات شهروندان، معرفی ظرفیت های گردشگری و دیدنی منطقه، معرفی نخبگان و ... پا به عرصه ظهور گذاشت و در کمتر از دو ماه با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه گردید و در طول دو سال گذشته به پربازدیدترین و پرمخاطب ترین کانال تلگرامی منطقه تبدیل شد.

بعد از اینکه با حکم قضایی محدودیت هایی برای پیام رسان تلگرام بوجود آمد، کانال پلدختریها در پیام رسان بومى سروش ایجاد شد و در کمتر از یک ماه به پرمخاطب ترین کانال سروش در استان لرستان تبدیل شد.

بعد از این هیئت تحریریه کانال پلدختریها با اتفاق آرا تصمیم به ایجاد پایگاه خبری-تحلیلی با عنوان پلدختریها نمودند که در مراجعه به تارنمای معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد برای ثبت دامنه به نام پلدختریها متاسفانه این نام قبلاٌ ثبت شده بود و ما هم به ناچار دامنه PoldokhtarNews.ir را انتخاب نمودیم.

پایگاه خبری-تحلیلی "پلدختر" با هدف یاری رساندن به جریان آزاد و حق مدار اطلاع رسانی به منظور حفاظت و صیانت از کیان نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و کمک به جریان رشد و توسعه ی استان لرستان  و شهرستان پلدختر در ابعاد مختلف، راه اندازی شده است. پایگاه خبری پلدختر بدور از هرگونه سیاسی کاری و جناح بازی فقط در راستای حل مشکلات و رفع محرومیت های پلدختر و لرستان قدم برداشته و  وابسته به هیچ حزب و گروه و جناح سیاسی نیست و به اردوگاه های سیاسی سرسپردگی ندارد.

این پایگاه خبری با حفظ نگاه ویژه خود به مسائل و مشکلات منطقه ی لرستان و شهرستان پلدختر  آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

صداقت، سرعت، درستی و جامعیت در ارائه اخبار و انصاف در نگارش و انتشار تحلیل ها و مقالات، اعتمادسازی، انعکاس واقعیت ها بدور از هرگونه جانبداری، نقد سازنده، پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله مواردی است که در سرلوحه کار گردانندگان پایگاه خبری پلدختر نیوز قرار دارند.

علی رغم اهتمام تحریریه ی این پایگاه خبری نسبت به انتشار تمامی مطالب و دیدگاه ها، درج نوشته ها و نظراتی که حاوی توهین، تهمت و اسائه ی ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی باشند و یا هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام گرانقدر جمهوری اسلامی ایران و مسئولان باشد میسر نمی‌باشد

اعضاء :
صاحب امتیاز : حسین خدائی
مدیر مسئول : حسین خدائی
سردبیر : مجتبی پسند
خبرنگار : سجاد ابراهیمی

آدرس :
لرستان، پلدختر، کوی شهیدبهشتی، خیابان مطهری شمالی، کوچه انقلاب 5 [شهیدشیرعلی رحمتی]، پلاک 9 طبقه همکف