دادستان پلدختر:

دادستان پلدختر مطرح کرد: وضعیت مسکن مهر این شهر افتضاح است.

تاریخ انتشار : 09 مرداد 1400
دادستان پلدختر با اشاره به اینکه اهالی مسکن مهر این شهر با مشکلاتی از جمله راه دسترسی و آب آشامیدنی دست و پنجه نرم کرده و در وضع فجیعی زندگی می‌کنند گفت: وضعیت مسکن مهر پلدختر افتضاح و شرایط مطلوبی نداشته و نباید افزایش قیمت 1400 به واحدهای آن اضافه شود.
رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر مطرح کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر در نشست خبری مطرح کرد: شورای اسلامی این شهر در رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی نداشته است.

تاریخ انتشار : 06 مرداد 1400
رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر با اشاره به اینکه شورای این شهر در رسیدگی به مشکلات مردم کوتاهی نداشته است، گفت: ۸ پارک و میدان در سطح شهر پلدختر پس از سیل فروردین ماه ۹۸ احداث و بازسازی شدند.
رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر مطرح کرد:

رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر مطرح کرد: آمادگی شهرداری این شهر جهت ارائه خدمات به ساکنین «مسکن مهر» پلدختر

تاریخ انتشار : 06 مرداد 1400
رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر با اشاره به اینکه اداره کل راه و شهرسازی لرستان، سهم شهرداری این شهر را در خصوص الحاق محدوده مسکن مهر به شهر پرداخت نکرده، گفت: در صورت همکاری این اداره کل، شهرداری پلدختر آمادگی ارائه خدمات به ساکنین مسکن مهر این شهر را دارد.
کپرنشینی و چادرنشینی در منطقه احمدآباد!

چرایی کپرنشینی و چادرنشینی در منطقه احمدآباد!

تاریخ انتشار : 06 مرداد 1400
ابتدا راهی روستایی شدیم که نامش «دول گز رجبعلی» است. این روستا در بین دو کوهپایه قرار گرفته است و به گفته ی اهالی محل، بعد از وقوع سیل وحشتناک سال 98 به بخشی از اهالی این روستا از سوی مدیریت بحران گفته شده است که به علت خطرات ناشی از سیل و رانش زمین بایستی روستا را تخلیه کنند.
هفته پایانی لیگ برتر

هفته پایانی لیگ برتر در انتظار اتفاقاتی تاریخی / در پایین جدول چه خبر است؟

تاریخ انتشار : 04 مرداد 1400
هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر شب گذشته با انجام ۸ دیدار همزمان به پایان رسید و با وجود نتایجی که رقم خورد، تکلیف قهرمانی لیگ و یکی از دو تیم سقوط‌کننده به لیگ دسته اول همچنان مبهم باقی مانده و باید تا پایان هفته سی‌ام صبر کرد تا این دو معادله مشخص شود و معلوم شود چه تیمی قهرمان خواهد شد و چه تیمی به همراه ماشین‌سازی راهی لیگ دسته یک می‌شود.
رئیس گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد:

رئیس گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان خبر داد: ورود ۴۳ هزار دُز واکسن به استان

تاریخ انتشار : 04 مرداد 1400
رئیس گروه بیماری های واگیر دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ورود ۴۳ هزار و ۴۹۰ دُز واکسن به استان گفت: تا پایان تابستان جمعیت قابل توجهی در لرستان واکسینه می‌شوند.
ماجرای ضدونقیض خانه‌های گلی و کپری در پلدختر!

ماجرای ضدونقیض خانه‌های گلی و کپری در پلدختر/ مسئولان تدبیر کنند!

تاریخ انتشار : 03 مرداد 1400
سکونت بیشتر از ۲۰ خانوار در خانه‌های گلی و کپری در یکی از روستاهای پلدختر موجب علامت سؤال‌های زیادی شده است، در حالی ‌که هر کسی در پاسخ به این سؤالات روایتی دارد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خبر داد:

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خبر داد: خسارت خشکسالی استان، ۳ برابر سیل است.

تاریخ انتشار : 02 مرداد 1400
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه میزان خسارت خشکسالی به بخش کشاورزی طی امسال، بیش از سه برابر سیلاب ۹۸ بوده است گفت: سهم لرستان از آب پشت سدهای کشور تنها نیم درصد است.
رهبر انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت:

رهبر انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.

تاریخ انتشار : 01 مرداد 1400
رهبر معظم انقلاب اسلامی پس از دریافت نوبت دوم واکسن کوو ایران برکت با بیان اینکه مردم خوزستان ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله‌ای نمی‌شود از آنان داشت، گفتند: مسئولان و دولت بعدی حل مشکلات خوزستان را به صورت جدی دنبال کنند.