رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مطرح کرد:

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مطرح کرد: جزئیات تسهیلات ۲۰۰ میلیون تومانی مسکن روستایی/ وام با سود ۵ درصد به متقاضی پرداخت می‌شود

تاریخ انتشار : 29 دی 1400
رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی به ۲۰۰‌ میلیون تومان گفت: در حال حاضر ۲۱۲ هزار واحد مسکونی شهری و روستایی توسط بنیاد مسکن در کشور در حال ساخت است.
مسئول سیاسی احزاب و تشکل‌های بانکی کشور مطرح کرد:

مسئول سیاسی احزاب و تشکل‌های بانکی کشور مطرح کرد: بانک‌ها نقش سازنده پول را در کانون توجه قرار دهند

تاریخ انتشار : 24 دی 1400
مسئول سیاسی احزاب و تشکل‌های بانکی کشور با اشاره به نقش بانک ‌ها در سهم ۹۵ درصدی خلق پول و نقدینگی، گفت: بانک ‌ها باید نقش سازنده پول را در کانون توجه قرار دهند.
استاندار لرستان مطرح کرد:

استاندار لرستان مطرح کرد: عدد و رقم غلط از بارش‌های استان/حقمان درحوزه سدسازی ضایع شده است

تاریخ انتشار : 21 دی 1400
استاندار لرستان با اشاره به اعلام عدد و رقم غلط از میزان بارش‌های استان، گفت: حق لرستان طی سال‌های گذشته در حوزه ذخیره آب و سدسازی ضایع شده است.
مصائب ایستگاه عوارضی خرم‌آباد ـ پل‌زال برای رانندگان

مصائب ایستگاه عوارضی خرم‌آباد ـ پل‌زال برای رانندگان/‌ خودروهایی که در شیب تند ‌آزادراه ترمز پاره می‌کنند

تاریخ انتشار : 20 دی 1400
شیب تند ایستگاه عوارضی آزادراه خرم‌آباد- پل زال سبب شده تا هر از گاهی رانندگان خودروهای عبوری با نقص فنی در سیستم ترمز و خطرات جانی مواجه شوند. صرف نظر از فرصت‌های شغلی از دست رفته‌ای که با ایجاد این آزاد راه و رهاورد خانه نشینی که برای جوانان پلدختر به ارمغان آورد، از...
سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر گلایه کرد:

سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر گلایه کرد: نگاه‌ها به ورزش بانوان بسیار ضعیف است

تاریخ انتشار : 19 دی 1400
سرمربی تیم فوتسال بانوان پلدختر با گلایه از اینکه نگاه‌ها به ورزش بانوان بسیار ضعیف است، گفت: هیچ کسی از مسئولین شهرستان اساسا ورزش بانوان برایشان اهمیتی نداشته و ما نماینده فوتبال لرستان در مسابقات دسته سوم فوتسال کشور هستیم اما برای اعزام به مسابقات با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنیم.
تختی همچنان محبوب دلها

پس از ۵۴ سال؛ تختی همچنان محبوب دلها

تاریخ انتشار : 17 دی 1400
مردم‌داری مهمترین خصیصه غلامرضا تختی بود و آنچه تختی را پهلوان کرد نه مدال قهرمانی، نه نام‌آوری و نه گوش شکسته کشتی بود، بلکه آنچه از یک قهرمان، پهلوان ساخت، انسانیت و مرامی بود که با کنار مردم بودن به دست آورد و محبوب دلها شد.
نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد:

نماینده ولی فقیه در لرستان مطرح کرد: شهید سلیمانی قهرمان مبارزه با تروریست/مکتب «حاج قاسم» ماندگار شد

تاریخ انتشار : 13 دی 1400
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه شهید سلیمانی، قهرمان مبارزه با تروریست بود و پاداش کار حاج قاسم، ماندگاری در دلها بود، گفت: یکی از مهمترین خصوصیت شهید سلیمانی این بود که دیده نشود و کارها را مخلصانه و در راستای اهداف الهی و خدمت به مردم انجام دهد.
امام جمعه پلدختر مطرح کرد:

امام جمعه پلدختر مطرح کرد: استمهال تسهیلات سیل‌زدگان شهرستان پیگیری شود

تاریخ انتشار : 10 دی 1400
امام جمعه پلدختر با اشاره به اینکه ابلاغ استمهال تسهیلات سیل‌زدگان این شهرستان به بانک‌ها از سوی مسئولان امر باید بصورت مکتوب پیگیری شود، گفت: بانک‌ های عامل در پلدختر، عدم ابلاغ بخش‌نامه را بهانه کرده و برای پرداخت اقساط تسهیلات سیل، مردم را سخت تحت فشار قرار دادند.
انتقاد رئیس هیئت کشتی لرستان از عدم تحقق وعده‌های مسئولان

انتقاد رئیس هیئت کشتی لرستان از عدم تحقق وعده‌های مسئولان

تاریخ انتشار : 09 دی 1400
رئیس هیئت کشتی لرستان از بی‌توجهی و عدم تحقق وعده‌های مسئولان به ورزشکاران این استان انتقاد کرد و گفت: حمایت از نخبه‌های ورزشی تنها در توان بودجه محدود متولی اصلی ورزش در استان‌ها نبوده و تمامیِ دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به این مسئله احساس مسؤلیت داشته باشند.