کشتی لرستان در مسیر درست

چراغ اول روشن شد/ کُشتی لرستان در مسیر دُرست

تاریخ انتشار : 10 مهر 1400
تیم کشتی نونهالان لرستان در رشته آزاد، قهرمان کشور شد، این قهرمانی در حالی حاصل شد که لرستان بالاتر از مازندران بعنوان قطب اصلی کشتی آزاد ایران و حتی جهان و تهران و البرز قرار گرفته و یک دستاورد قابل ملاحظه برای هیات کشتی لرستان در اولین گام جدی در سطح ملی به شمار می رود.
با رییس جدید فدراسیون فوتبال بیشتر آشنا شوید

آشنایی با شهاب الدین عزیزی خادم/ رییس فدراسیون فوتبال کیست؟

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1399
شهاب‌الدین عزیزی‌خادم متولد یکم بهمن‌ماه ۱۳۵۶ و اهل پاعلم از توابع بخش مرکزی پل‌دختر است. وی تحصیلات خود را تا مقطع دکترا و رشته روابط بین‌الملل- مطالعات منطقه‌ای ادامه داد. از فعالیت‌های ورزشی وی می‌توان به عضویت در تیم ملی دانشجویی و تیم نیروی زمینی اشاره کرد.
فوتبال معمولان همچنان چشم انتظار وعده مسئولین!

فوتبال معمولان همچنان چشم انتظار وعده مسئولین برای افتتاح یک زمین چمن/ دغدغه فوتبالیست های معمولانی از زمین های خاکی تا امیدواری برای چمن استاندارد!

تاریخ انتشار : 10 آذر 1399
سالهاست دغدغه فوتبال دوستان معمولانی به جهت داشتن زمین چمن مناسب و امکانات اولیه در آتش بی‌توجهی می‌سوزد و ثمره این بی توجهی، تنها سوختن استعداد نوجوانان و جوانان معمولانی است که بر رویای آنان جهت عضویت و بازی برای تیم‌های مطرح، برچسب حسرت خورده و تا آخر عمر این حسرت را با خود به همراه خواهند داشت‌.
پروژه های ناقص ورزشی و مجموعه ای که کامل نیست!

پروژه های ناقص ورزشی و مجموعه ای که کامل نیست! اداره ورزش و جوانان پلدختر از تحویل پروژه های ناقص خودداری کند.

تاریخ انتشار : 29 آبان 1399
در حالی زمین فوتبال مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر 20 ماه پس از سیل ویرانگر 12 فروردین 98 هنوز به بهره برداری نرسیده است که با وجود تاکید سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان لرستان مبنی بر رفع اشکالات پروژه و کارهای بر زمین مانده اما وضعیت فعلی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان و زمین چمن این مجموعه دارای اشکالاتی است که به نظر می رسد بهره برداری از آن بدون رفع این اشکالات نه تنها منطقی نیست بلکه خود
کاش وحید امیری اهل کاتالونیا بود!

کاش وحید امیری اهل کاتالونیا بود!

تاریخ انتشار : 05 آبان 1399
تحسین کردن وحید امیری حالا یک اتفاق عادی و روزمره است. سر به زیر، کم‌حرف، دونده، در خدمت تیم، خوش‌تکنیک و قابل اعتماد. در این سال‌ها انگار با خودش عهد بسته عوض نشود. حتی ظاهرش همان است که بود. همان مدل مو، همان لبخند زدن‌های آرام و...
ورزش پلدختر و اعتباراتی که به شیوه ای عجیب هزینه شد!

20ماه تعطیلی فوتبال پلدختر/ روند کند پروژه ها و مجموعه ای که حتی یک سرویس بهداشتی ندارد!

تاریخ انتشار : 24 مهر 1399
بازسازی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر علیرغم سپری شدن 18 ماه از سیل 12 فروردین 98 در حالی همچنان ادامه دارد که بخش عمده ای از خسارات ناشی از سیل با وجود اختصاص اعتبارات از محل ماده 10 بحران هنوز جبران نشده و روند کار همچنان لاک پشتی است.
وضعیت اسفبار چمن مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر

حال ناخوش و وضعیت اسفبار چمن مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر

تاریخ انتشار : 30 تیر 1399
ورزش یکی از مهم‌ترین نیازمندی های روحی جوانان است چرا که از بروز بسیاری از مشکلات و آسیب‌ های اجتماعی جلوگیری می‌کند. بدون تردید ورزش، یکی از موضوعات با اهمیت هر جامعه به شمار می آید و تعداد بی شماری از افراد بخشی از وقت خود را بدان اختصاص می دهند. یکی از ورزش هایی که طرفدار زیادی را به خود اختصاص داده است ورزش فوتبال است.
ورزش هویزه ثانی غرق در سیل...

ورزش هویزه ثانی غرق در سیل...

تاریخ انتشار : 16 اسفند 1398
پلدختر یکی از ۱۱ شهرستان لرستان است که در جنوب استان واقع شده و برای رشادت‌های مردم این دیار در دوران دفاع مقدس و چون بیش از ۵۰ بار مورد حمله دشمن بعثی قرار گرفت به هویزه ثانی معروف است.