مصائب سیل ۹۸!

مجموعه ورزشی پلدختر همچنان درگیر خسارات سیل!

تاریخ انتشار : 09 آذر 1400
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به اینکه مکاتبات و پیگیری‌هایی برای اختصاص اعتبار تکمیل و بازسازی مجموعه ورزشی پلدختر صورت گرفته، گفت: در حال حاضر برای تکمیل مجموعه شهید سرمالیان بین ۱۰ تا ۱۵ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
حاشیه نگاری بر یک سفر!

حاشیه نگاری بر یک سفر! سجادی آمد و رفت/ معبر یا مقصد؟ فردا معلوم می دهد!

تاریخ انتشار : 22 آبان 1400
سفر 46 دقیقه ای وزیر ورزش و جوانان به پلدختر در حالی در آخرین برنامه سفر او گنجانده شده بود که او در تاریکی شب وارد مجموعه ورزشی شهید سرمالیان این شهرستان شده و در بازدیدی بسیار کوتاه به گفته خودش صرفا به دنبال این بود که مشاهده کند پساسیل در پلدختر چه اقداماتی انجام شده و کار به چه شکلی پیش رفته است!
بارندگی، زمین چمن ورزشگاه پلدختر را باتلاقی کرد!

با وجود سیستم آبیاری و زهکشیِ نوین، بارندگی زمین چمن ورزشگاه پلدختر را باتلاقی کرد!

تاریخ انتشار : 21 آبان 1400
با وجود سیستم آبیاری و زهکشیِ نوین، بارندگی زمین چمن ورزشگاه پلدختر را باتلاقی کرد! چشم هایی که نمی بینند و گوشی هایی که نمی شنوند!
کشتی لرستان در مسیر درست

چراغ اول روشن شد/ کُشتی لرستان در مسیر دُرست

تاریخ انتشار : 10 مهر 1400
تیم کشتی نونهالان لرستان در رشته آزاد، قهرمان کشور شد، این قهرمانی در حالی حاصل شد که لرستان بالاتر از مازندران بعنوان قطب اصلی کشتی آزاد ایران و حتی جهان و تهران و البرز قرار گرفته و یک دستاورد قابل ملاحظه برای هیات کشتی لرستان در اولین گام جدی در سطح ملی به شمار می رود.
با رییس جدید فدراسیون فوتبال بیشتر آشنا شوید

آشنایی با شهاب الدین عزیزی خادم/ رییس فدراسیون فوتبال کیست؟

تاریخ انتشار : 10 اسفند 1399
شهاب‌الدین عزیزی‌خادم متولد یکم بهمن‌ماه ۱۳۵۶ و اهل پاعلم از توابع بخش مرکزی پل‌دختر است. وی تحصیلات خود را تا مقطع دکترا و رشته روابط بین‌الملل- مطالعات منطقه‌ای ادامه داد. از فعالیت‌های ورزشی وی می‌توان به عضویت در تیم ملی دانشجویی و تیم نیروی زمینی اشاره کرد.
فوتبال معمولان همچنان چشم انتظار وعده مسئولین!

فوتبال معمولان همچنان چشم انتظار وعده مسئولین برای افتتاح یک زمین چمن/ دغدغه فوتبالیست های معمولانی از زمین های خاکی تا امیدواری برای چمن استاندارد!

تاریخ انتشار : 10 آذر 1399
سالهاست دغدغه فوتبال دوستان معمولانی به جهت داشتن زمین چمن مناسب و امکانات اولیه در آتش بی‌توجهی می‌سوزد و ثمره این بی توجهی، تنها سوختن استعداد نوجوانان و جوانان معمولانی است که بر رویای آنان جهت عضویت و بازی برای تیم‌های مطرح، برچسب حسرت خورده و تا آخر عمر این حسرت را با خود به همراه خواهند داشت‌.
پروژه های ناقص ورزشی و مجموعه ای که کامل نیست!

پروژه های ناقص ورزشی و مجموعه ای که کامل نیست! اداره ورزش و جوانان پلدختر از تحویل پروژه های ناقص خودداری کند.

تاریخ انتشار : 29 آبان 1399
در حالی زمین فوتبال مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدختر 20 ماه پس از سیل ویرانگر 12 فروردین 98 هنوز به بهره برداری نرسیده است که با وجود تاکید سرپرست جدید اداره کل ورزش و جوانان لرستان مبنی بر رفع اشکالات پروژه و کارهای بر زمین مانده اما وضعیت فعلی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان و زمین چمن این مجموعه دارای اشکالاتی است که به نظر می رسد بهره برداری از آن بدون رفع این اشکالات نه تنها منطقی نیست بلکه خود
کاش وحید امیری اهل کاتالونیا بود!

کاش وحید امیری اهل کاتالونیا بود!

تاریخ انتشار : 05 آبان 1399
تحسین کردن وحید امیری حالا یک اتفاق عادی و روزمره است. سر به زیر، کم‌حرف، دونده، در خدمت تیم، خوش‌تکنیک و قابل اعتماد. در این سال‌ها انگار با خودش عهد بسته عوض نشود. حتی ظاهرش همان است که بود. همان مدل مو، همان لبخند زدن‌های آرام و...