شهید باشی مؤمنی و آزادسازی خرمشهر/ مردی که دست خدا بر روی زمین شد

تاریخ انتشار : 03 خرداد 1401
عشایرزاده بود،غیور و بی باک،با قلبی بزرگ،در ۱۳۰۷ چشم به دنیا گشود،جوانی اش با نماز و قرآن گره خورده ویکی از بانیان مسجد روستای ولیعصر پلدختر بود که عاقبت دستی خدایی،برای آزادی خرمشهر شد.
پلدختر بی نصیب از فوق العاده مناطق جنگی؛

شش استان از مزایای فوق العاده مناطق جنگی بهره مند شدند

تاریخ انتشار : 30 اردیبهشت 1401
فوق العاده مناطق جنگی به کارکنان لشکری، کشوری و بازنشستگان پنج استان کشور تعلق گرفته، اما این امتیاز برای شهرستان پلدختر با وجود لقب هویزه ثانی و آسیب های جدی در جریان جنگ تحمیلی، اختصاص نیافته است.
روابط عمومی ؛

پلی به روشنایی صداقت میان انسانها

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1401
۲۷ اردیبهشت ماه روزیست که در تقویم کشورمان بعنوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی ثبت شده و در روزگاری که به عصر ارتباطات موسوم است،این شغل بعنوان هنر هشتم ،باید در جوامع بشری از جایگاه ویژه ای برخوردار باشد.
دستوری که روی زمین ماند؛

وعده استمهال وام های سیل زدگان محقق نشد

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1401
در حالی شهرستان پلدختر در سیل فروردین ۹۸ با حجم وسیعی از خسارات مواجه شد که دولت برای حمایت از سیل زدگان اعتباراتی را در قالب تسهیلات بازسازی و بلاعوض به سیل زدگان اختصاص داد اما با وجود گذشت سه سال از سیل بخش اعظمی از سیل زدگان قادر به بازپرداخت اقساط وام های اعطایی نیستند.

قطار صنعت گردشگری چه زمانی وارد پلدختر می شود؟

تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1401
شهرستان پلدختر یکی از مناطقی است که نه تنها از لحاظ آب و هوایی دارای تنوع بوده، بلکه به دلیل اماکن باستانی و مذهبی، از نظر توان و ظرفیت گردشگری و صنعت توریسم حرف های زیادی برای گفتن داشته که متأسفانه هیچ وقت گونه بهره وری اقتصادی از آنها صورت نگرفته است.
محلِ استقرار؛

دخالت نمایندگان در انتصابات!

تاریخ انتشار : 19 اردیبهشت 1401
این روزها انتقاد از آنچه دخالت نمایندگان در انتصابات است، از سوی ائمه جمعه استان شدت یافته است. نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نمازجمعه خرم آباد با بیان اینکه قوه مقننه حق دخالت در انتصابات را ندارد و اگر دخالت صورت گیرد...
تکذیب کارت یارانه جدا برای نان؛

یارانه نان به همه مردم پرداخت می‌شود

تاریخ انتشار : 17 اردیبهشت 1401
در حالیکه طرح فروش آزمایشی نان با کارت بانکی در یک استان بزودی آغاز می شود که قیمت این محصول برای مصرف کننده تغییری نمی‌کند و یارانه نان به طور مستقیم به حساب نانوایان بر اساس میزان فروش پرداخت می‌شود و همه مردم از این یارانه برخوردار می شوند.
دوره پیدایش کلماکره؛

کلماکره مربوط به چه دوره تاریخی از تاریخ ایران است؟

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1401
سده هشتم قبل از میلاد سه قدرت سیاسی در ایران راس کار بودند،که دولت ماد در شمال غرب ایران با مرکزیت همدان،یکی از این سه قدرت بوده و سکاها که متحد دولت آشور و در شمال غرب ایران بسر می بردند، به دولت ماد حمله کردند.
سفر پرماجرا: 

جدال حقایق نهان و دروغ‌های عیان

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1401
این روزها سفر خانواده‌ي رییس مجلس به ترکیه خبرساز شده و ایشان را در مخمصه‌ی سختی گرفتار کرده‌است. وی هیچ‌گاه تصورش را نمی‌کرد که نوه‌ی متولد نشده‌اش چنین دردسرساز شود و همه‌ی بافته‌های سال‌ها جامه‌ی زهد و تقوایش! را چنین برملا کرده و تبدیل به ریا کند و او را در دوراهی سختی قرار دهد