نوشیدنی سبز برای رسیدن به وزن ایده‌آل

پنج نوشیدنی سبز برای رسیدن به وزن ایده‌آل

تاریخ انتشار : 05 اسفند 1399
اینطور که ثابت شده آب میوه های سبز که مخلوطی از سبزیجات مختلف هستند، دارای خواص چربی سوزی بوده و به شما در رسیدن به اهداف تناسب اندام کمک می کنند. خاصیت دیگر این نوشیدنی ها، سم زدایی از بدن و بهبود فرایند هضم است که دو عامل کلیدی در کاهش وزن محسوب می شوند.
هنر زیبای زنان ایلات لرستان

چیت؛ هنر زیبای زنان لر با قدمتی هزاران ساله

تاریخ انتشار : 02 اسفند 1399
چیت، بافتنی با نماد عشق و مسئولیت پذیری زنان ایلات لرستان بوده که برای حفظ آسایش و رفاه خانواده بافته می شود و اکنون این هنر ارزشمند به دست فراموشی سپرده شده در حالیکه می توانست در زندگی مدرن امروز نیز به خوبی جایگاه هنری خود را حفظ نماید.
پیک چهارم کرونا و بی‌توجهی مردم در لرستان

پیک چهارم کرونا و بی‌توجهی مردم در لرستان

تاریخ انتشار : 24 بهمن 1399
عادی‌انگاری این روزهای مردم، سیر صعودی افزایش مبتلایان به کرونا را در لرستان به همراه داشته است و بیم آن می رود که عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی شرایط کرونایی را به سوی رنگ نارنجی بکشاند.
شفافیت در تامین واکسن کرونا؛ مطالبه‌ي شهروندان

شفافیت در تامین واکسن کرونا؛ مطالبه‌ي شهروندان

تاریخ انتشار : 19 بهمن 1399
این روزها با سخنانی از طرف مسئولان دولتی و نهادهای علمی و تصمیم‌گیری و نظام‌های تخصصی و حرفه‌ای در مورد اعتبار واکسن‌های خارجی کرونا و امکان خرید و یا نخریدن از بعضی کشورها روبه‌رو هستیم که وقتی در کنار هم قرار می‌گیرند، نوعی آشفتگی، ابهام و سردرگمی ایجاد می‌کند. به عبارتی دیگر این گفتار و رفتارها، این پرسش اصلی را طرح می‌کند که مگر ما برای انتخاب یک نوع واکسن کرونا به چه قواعد و معیارهایی نیاز
به بهانه روز تالاب‌ها؛

به بهانه روز تالاب‌ها؛ شاهکارهایی که مغفول مانده‌اند!

تاریخ انتشار : 14 بهمن 1399
هم‌اکنون حدود سه میلیون هکتار تالاب در کشور به ثبت رسیده اما با این وجود هنوز تلاشی جدی برای احیای دوباره آنها صورت نپذیرفته چراکه همواره تامین آب کشاورزی و صنعت بر حق‌آبه تالاب‌ها مقدم بوده است. در این میان لرستان نیز با داشتن ۱۵ تالاب طبیعی از این قاعده مستثنی نیست.
مشاوره پیش از ازدواج

حفظ حریم شخصی در دوران عقد و ازدواج

تاریخ انتشار : 11 بهمن 1399
حریم شخصی در روابط دو طرفه چیزیست که نمی توان از آن چشم پوشید. حریم شخصی یعنی فضایی که شما به آن نیاز دارید تا تنها باشید، بتوانید برای امور شخصی‌تان وقت بگذارید یا با دوستان و هر چیزی که مربوط به دنیای فردی شماست تنها باشید.
لاکچری‌های فلاکت‌زده!

لاکچری‌های فلاکت‌زده!

تاریخ انتشار : 29 دی 1399
تورم بخش مسکن لرستان مدتی است که همه را شگفت‌زده کرده و قیمت‌های نجومی مشاهده و بعضاً خرید و فروش می‌شود.
چه کسانی مسئول ایجاد اشتغال هستند؟

چه کسانی مسئول ایجاد اشتغال در لرستان هستند؟ گره کوری به نام اشتغال در استان!

تاریخ انتشار : 26 دی 1399
یک کارشناس حوزه کار و تعاون گفت: با وجود توانمندی‌ها و ظرفیت‌های فراوانی که لرستان در حوزه‌های مختلف دارد، همچنان ایجاد اشتغال در این استان به یک گره کور تبدیل شده است.