وضعیت بورس

مقصر وضعیت بورس کیست؟!

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400
خبر 20:30 چهاردهم فروردین 99 را گوش می‌کردم. رییس جمهور با اشتیاق مردم را به بازار بورس دعوت می‌کرد و وعده عرضه‌های اولیه پرسودتری در آینده می‌داد.
خصوصی سازی در ایران!

پروژه ای شکست خورده بنام خصوصی سازی!

تاریخ انتشار : 20 اردیبهشت 1400
خصوصی سازی در ایران پروژه ای شکست خورده است؛ زیرا در جایگاه یک سیاست، نه فلسفه و هدف آن به درستی از سوی سیاستگذاران و افکار عمومی درک شد و نه اعتقادی به این فلسفه وجود داشت.
روز جهانی قدس

روز قدس؛ انتخابی هوشمندانه از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1400
۱۶ مرداد سال ۵۸ در حالی که کمتر از یکسال از انقلاب اسلامی ایران گذشته بود، بنیانگذار جمهوری اسلامی در اقدامی هوشمندانه از مسلمانان جهان خواست تا آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان «روز قدس» انتخاب کنند و در این روز همبستگی خود را در حمایت از «حقوق قانونی مردم مسلمان فلسطین» به نمایش بگذارند.
قصور در تهیه واکسن کرونا و فرار رو به جلو

قصور در تهیه واکسن کرونا و فرار رو به جلو

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1400
برای درک آنچه این روزها در بزرگترین پروژه زنجیره تامین دارو و تجهیزات پزشکی جهان، یعنی تامین و توزیع واکسن کرونا، می گذرد؛ باید قادر باشیم مسائل فنی و اقتصادی و ملاحظات اجتماعی و سیاسی را در یک قاب واحد ببینیم.
فلسفه احیا گرفتن شب‌های قدر چیست؟

فلسفه احیا گرفتن شب‌های قدر چیست؟ چرا امام علی(ع) در یکی از این شب‌ها به شهادت رسید؟

تاریخ انتشار : 13 اردیبهشت 1400
آیا احیا گرفتن در شب قدر به سبب شهادت حضرت علی(ع) است؟ یا به سبب نزول قرآن در شب قدر؟ اگر دوم است چرا بیدار می‌مانیم؟ چرا امام علی(ع) را در یکی از شب‌های قدر به شهادت رساندند؟
معظل پیاده رو های شهر پلدختر!

پیاده رو های شهر پلدختر، سهم یک نفر یا سهم شهروندان؟

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1400
یکی از مشکلات شهر پلدختر که در سایه بی توجهی عوامل ذی ربط وجود دارد، مسئله سد معبر می باشد که معمولاً از جانب صاحبان مغازه و یا دست فروشها آن هم در مسیر عبور و مرور عابران پیاده اتفاق می افتد.
سریال تلخ و تکراری؛

سریال تلخ و تکراری؛ قطعی چند ساعته اینترنت در پلدختر!

تاریخ انتشار : 30 فروردین 1400
قطعی مکرر فیبرنوری از مسیر کوهدشت به شهرستان پلدختر به دلیل حفاری، در زمان های مختلف به مشکل تکراری تبدیل شده و اعتراض و گلایه شهروندان و موجی از نارضایتی ها را به همراه داشته است.