مشترکانی که از دسترس خارج می‌شوند!

روایت مشترکانی که با ابری شدن هوا از دسترس خارج می‌شوند!

تاریخ انتشار : 05 دی 1400
سیستم‌های مخابراتی روستاهای محور افرینه، زیودار و چولهول در بخش معمولان با هر بار بارش باران قطع و ۶ هزار مشترک این مناطق از دسترس خارج می‌شوند که سبب مشکلاتی برای روستائیان شده است.
گفتگوی اختصاصی و صمیمانه پلدخترنیوز با کشاورز نمونه پلدختری

گفت‌وگو با ‌رضا جعفری کشاورز نمونه پلدختری

تاریخ انتشار : 26 آبان 1400
رضا جعفری حدود بیست سالیست که مشغول کشاورزی بوده و معتقد است، گوجه فرنگی واشیان پلدختر در صورت حمایت کارشناسان و مسئولین، ظرفیت نمونه کشوری شدن را دارد.
گفتگوی اختصاصی با مهندس علی نصیری
گفتگوی اختصاصی با جوان نخبه پلدختری

گفتگوی اختصاصی با جوان نخبه پلدختری مهندس علی نصیری

تاریخ انتشار : 29 شهریور 1400
مهندس علی نصیری جوان نخبه و گمنام پلدختری یکی از طراحان وب سایت و برنامه نویسان کشوری است که با وجود موفقیت های کشوری متاسفانه برای اشتغال مجبور به ترک زادگاه خود شده است.
گفتگوی اختصاصی با پزشک بی ادعای بیمارستان پلدختر

گفتگوی اختصاصی با پزشک بیمارستان پلدختر

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1400
بیش از ۱۶ سال سابقه طبابت داشته و تلخی و شیرین های بسیاری برای گفتن دارد، اما با شیوع ویروس کرونا، تمام دغدغه اش شنیدن آهنگ سلامتی بیماران تحت درمانش شده و اندیشه او بر مبنای کمک رسانی به همشهریان درگیر بیماری و رسیدن به حال آنهاست و ادامه تحصیل را بر همین اساس رها کرده است.
بمناسبت روز سینما؛

بمناسبت روز سینما؛ گفتگوی اختصاصی با احمد احمدپور فیلم‌ساز موفق پلدختری

تاریخ انتشار : 20 شهریور 1400
متولد روستای دمرود افرینه از توابع شهرستان پلدختر است، کار خود را با فیلم کوتاهی به نام لبخند خشک شروع کرد و این سرآغازی برای حضور درخشانش در عرصه فیلم سازی در سطح کشور و بین المللی شد.
تلنبار مشکلات در شهر تازه تاسیس سراب حمام

عدم حضور ۲ تن از اعضای شورای شهر سرابحمام در جلسات؛ اختلافی که دودش به چشم مردم خواهد رفت.

تاریخ انتشار : 13 شهریور 1400
سراب حمام در حالی به شهر تبدیل شده که اهالی در انتخابات دوره ششم شوراهای شهر با انبوهی از امید نسبت به آینده و ساماندهی خیابان‌ها و محله‌های خود، با خوشحالی از بین نامزدها، پنج عضو شورا را انتخاب کردند تا با انتخاب شهردار بتوانند منطقه خود را در زمره شهرها ببینند اما در همین ابتدای کار اختلافات گریبان شورا را گرفته و سرنوشت شهرداری این شهر در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.
روز داروساز

مصاحبه با دکتر داروساز علی اکبر دیناروند

تاریخ انتشار : 04 شهریور 1400
سال ۱۳۶۹ در رشته داروسازی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و خدمات‌رسانی به مردمش را مهمترین وظیفه انسانی و اجتماعی خود دانسته و بر همین اساس، علی رغم امکان خروج از شهرستان و برخورداری از امکانات، ماندن و خدمت به پلدختریها را ترجیح داده است.