روابط عمومی جمعیت هلال‌احمر لرستان خبر داد: توزیع ۲ هزار بسته لوازم خانگی بین افراد آسیب دیده از سیل/ توزیع لوازم منزل با نظر استاندار لرستان و با هماهنگی فرمانداران شهرستان های آسیب دیده ناشی از سیل صورت می‌گیرد

تاریخ انتشار : 31 مرداد 1398, 15:36
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، ولی بهاروند امروز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲ هزار بسته لوازم خانگی شامل یخچال، اجاق گاز، فرش و پتو که از محل کمک‌های مردمی مردم خیرخواه کشور به جمعیت هلال احمر اهدا شد، تهیه شده است.

وی افزود: این لوازم با توجه به حساسیتی که در بحث توزیع وجود دارد، طبق لیست ارسالی وزارت کشور بین افراد آسیب دیده واقعی توزیع می‌شود که حتی قبل از توزیع، بررسی و راستی‌آزمایی نیز صورت می گیرد.

مسئول روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان بیان کرد: تلاش ما این است که این لوازم به دست افراد نیازمند واقعی که تاکنون از کمک های سایر دستگاه‌های مسئول بی بهره بوده اند، برسد.

بهاروند افزود: توزیع لوازم منزل با نظر استاندار لرستان و با هماهنگی فرمانداران شهرستان های آسیب دیده ناشی از سیل صورت می‌گیرد که همه این ها مزید بر توجه جمعیت هلال احمر به این است که کمک های اهدایی در اختیار افراد نیازمند و حادثه دیده واقعی قرار گیرد/مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=996

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود