مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان خبر داد: بهره‌برداری از ۶ پروژه آب و فاضلاب در استان/ در هفته دولت شبکه توزیع آب پلدختر افتتاح می‌شود

تاریخ انتشار : 30 مرداد 1398, 22:14
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حمیدرضا کرموند ضمن گرامی‌داشت هفته دولت اظهار داشت: خدمت‌رسانی به مردم از مهمترین اولویت‌های شرکت آب و فاضلاب لرستان است.

وی خاطرنشان کرد: طی هفته دولت همچون سال‌های گذشته پروژه‌های مختلفی در حوزه آب و فاضلاب در برخی شهرهای استان کلنگ‌زنی و یا به بهره‌برداری می‌رسند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان از افتتاح 6 پروژه در استان خبر داد و گفت: ارزش این پروژه‌ها بالغ بر 44 میلیارد و 300 میلیون تومان است.

کرموند با اشاره به بهره‌برداری از شبکه توزیع آب در پلدختر، بیان داشت: همچنین آب‌رسانی به شهرهای معمولان و فیروزآباد و همچنین حفر و تجهیز یک حلقه چاه در منطقه ماسور خرم‌آباد از جمله پروژه‌های افتتاحی حوزه آب در استان خواهد بود.

وی، بهره‌برداری از شبکه فاضلاب ماسور به طول خط 8 کیلومتر و 32 کیلومتر شبکه جمع‌آوری و 4 هزار و 600 فقره انشعاب و شبکه فاضلاب ناصرالدین شهرستان دورود با طول 5 کیلومتر و 7 هزار 200 فقره انشعاب را از پروژه‌های مورد بهره برداری در حوزه فاضلاب طی هفته دولت بیان کرد/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=995

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود