امروز: دوشنبه، 8 خرداد 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان در شورای اداری استان مطرح کرد: تامین تمامی بسترهای لازم برای امنیت انتخابات/ هیچ‌ کاندیداتوری دغدغه امنیت انتخابات را نداشته باشد/ انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان حتما قانون‌مند برگزار می‌شود‌

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان در شورای اداری استان مطرح کرد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان در شورای اداری استان مطرح کرد: تامین تمامی بسترهای لازم برای امنیت انتخابات/ هیچ‌ کاندیداتوری دغدغه امنیت انتخابات را نداشته باشد/ انتخابات مجلس شورای اسلامی در لرستان حتما قانون‌مند برگزار می‌شود‌

کد خبر: 990
  • 1
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمود ثمینی در شورای اداری استان که برای تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: در ابتدا از حسن ظن و اعتماد استاندار، وزارت و تمامی اعضای شورای اداری لرستان تقدیر و سپاس‌گزاری می‌کنم.

وی با بیان اینکه قاعدتا لیدر و سیاست‌گذار استان استاندار هستند، افزود: طی روزهای آینده برگزاری انتخابات پرشور مجلس اسلامی را داریم که در بعضی استان‌ها میان‌دوره‌ای خبرگان نیز برگزار می‌شود.

ثمینی برگزاری انتخابات را مهم عنوان کرد و گفت: علاوه بر وظایف معمولی که داریم باید تمام تلاش خود را جهت برگزاری مطلوب آن به کار بندیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان با اشاره به اینکه فرمانداران و بخش‌داران باید توجه ویژه‌ای به این مقوله داشته باشند، ادامه داد: تمام تلاش خود را برای اعمال قانون انتخابات به کار خواهیم بست و اقدامی له یا علیه کسی انجام نمی‌دهیم.

وی بیان کرد: ما مسئول برگزاری انتخابات سالم و برابر با قانون هستیم و هر تفکر و گرایش سیاسی که داریم مجری انتخاباتیم و برگزاری آن باید در صحت، سلامت و اعتماد باشد.

ثمینی با تاکید بر برگزاری انتخاباتی پرشور، سالم، بی‌طرفانه با نشاط و اکثریت آرای مردم اضافه کرد: همچنین وظایفی در قبال برقراری نشاط اجتماعی داریم که باید انجام دهیم.

معاون سیاسی لرستان با بیان اینکه زیرساخت‌های امنیتی به همت استاندار و شورای امنیت استان ایجاد شده و وجود دارد، خاطرنشان کرد: تمامی بسترهای لازم را برای امنیت انتخابات تامین خواهیم کرد و هیچ کاندیداتوری در این رابطه نباید دغدغه‌ای داشته باشد.

وی تاکید کرد: انتخابات حتما قانون‌مند برگزار می‌شود و بر تمامی رفتار و اعمال برگزار کنندگان رصد خواهد شد؛ اگر احساس کردیم که در برگزاری انتخابات جهت‌گیری خواهد شد تصمیمات لازم با مشورت استاندار گرفته می‌شود/ روابط عمومی استانداری لرستان

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید