معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش استان خبر داد: رشد 23 درصدی لرستان در کنکور/ 76 درصد دانش‌آموزان در امتحانات نهایی قبول شدند

تاریخ انتشار : 26 مرداد 1398, 14:34
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، نصرالله بازگیریان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: داوطلبان لرستانی کنکور در سال گذشته موفق شدند که 30 رتبه سه قمی کشوری کسب کنند همچنین یک نفر نیز موفق به کسب رتبه دورقمی کشور شد.

وی بابیان اینکه عملکرد نهایی داوطلبان کنکور مهرماه اعلام می‌شود، افزود: اما بر اساس مراجعه دانش آموزان به مدارس و اطلاعاتی که مدیران مدارس در اختیار ما قرار داده‌اند تا به این لحظه 37 نفر در لرستان رتبه سه‌رقمی کشوری کسب کرده‌اند.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش‌وپرورش لرستان اظهار کرد: علاوه بر کسب رتبه‌های سه‌رقمی امسال تا به امروز سه نفر رتبه دورقمی کشور کسب کرده‌اند که بر همین اساس شاهد رشد 23 درصدی لرستان در حوزه کنکور بوده‌ایم که احتمالاً این آمار افزایش پیدا کند.

بازگیریان با اشاره رشد نمرات دانش‌آموزان لرستانی در امتحانات نهایی کشور تصریح کرد: امسال بیش از 76 درصد دانش آموزان لرستانی در امتحانات نهایی قبول‌شده‌اند که این آمار نشان‌دهنده رشد دودرصدی در این حوزه است.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: میانگین نمرات نهایی دانش آموزان لرستانی در سال تحصیلی 10.37 صدم بوده اما خوشبختانه امسال با توجه به برنامه‌های خوب سازمان در شرایطی که سیل نیز در لرستان جاری شد این میانگین به 11.27 رسیده است/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=985

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود