استاندار لرستان در جلسه گردهمایی ائمه‌ جمعه استان مطرح کرد: دستگاه‌های نظارتی لرستان باید در برگزاری انتخابات مجلس، اصل بی‌طرفی را رعایت کنند/ مردم باید به‌دنبال برگزاری انتخاباتی سالم باشند

تاریخ انتشار : 23 مرداد 1398, 23:40
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سیدموسی خادمی ظهر امروز در جلسه گردهمایی ائمه‌ جمعه لرستان که در حسینیه اهل بیت(ع) شهرستان بروجرد برگزار شد اظهار داشت: از موارد مهمی که باید همگان مد نظر داشته و به آن عمل کنند ایجاد عشق و امید در میان مردم است و این امیدآفرینی و جلوگیری از ناامیدی در مردم لازمه جامعه ایرانی‌ست و باید سرلوحه کارهایمان قرار دهیم.

وی افزود: امروزه با تلاشی دوچندان نیاز است که امیدآفرینی و به‌ویژه در بین جوانان داشته باشیم، این روزها و به‌خاطر شرایط بد اقتصادی جریان‌های ناامید کننده در داخل و خارج از کشور فعال شده‌اند و این یک زنگ خطر برای جامعه ما محسوب می‌شود به‌همین منظور گفتن مشکلات درست نیست.

استاندار لرستان عنوان کرد: هر چند با وجود مشکلاتی که این روزها با آن روبه‌رو هستیم اما نظام موفقیت‌های مهمی هم داشته‌ است برخی افراد طرفدار نظام هستند اما با تضعیف دولت نظام را هم تضعیف می‌کنند در حالی‌ که نمی‌دانند 80 درصد نظام در عملکرد دولت بروز و ظهور پیدا می‌کند.

وی بیان کرد: درست نیست که ما تمام مشکلات را به دولت فعلی نسبت دهیم و برخی افراد آگاهانه یا ناآگاهانه این زاویه را برجسته می‌کنند که مسئولان و مدیران نظام باید سعی کنند خدمات را هم بگویند تا دیگر آحاد مردم هم مطلع شوند به‌همین دلیل  هر زمان دولت را تخریب کنیم عملکرد این تخریب به نظام هم برمی‌گردد به‌ویژه دولتی که امروز در این شرایط فعلی در مقابل دنیایی از استکبار ایستاده‌ است.

خادمی با بیان اینکه نمونه این ایستادگی جبران خسارت سیل اخیر در استان لرستان است که توانست مبلغی حدود 600 میلیارد تومان اعتبار به سیل‌زدگان پرداخت کند، گفت: هم‌چنین مبلغی حدود 100 میلیارد تومان هم در حوزه مسکن به‌صورت وام بلاعوض صرف شده‌ است.

استاندار لرستان عنوان کرد: تمایلی به دخالت در انتخابات در لرستان نداریم سیاست کلی برای این مهم هم همین است که انتخاباتی برگزار کنیم تا برخی از خاطرات بد گذشته که در اذهان مردم مانده حالا درست یا غلط را پاک کنیم، این بهترین راه بی‌طرفی‌ است و باید سعی کنیم این انتخابات به‌شکل ساده و عادی برگزار شود.

وی بیان کرد: همه مردم باید به‌دنبال برگزاری انتخاباتی سالم باشند و این رسالت مهم به عهده ائمه‌ جمعه استان لرستان است که با جلب رضایت و اعتماد در بین مردم می‌توانند انتخاباتی ایمن، سالم، پرشور و بانشاط را برگزار کنند.

خادمی گفت: ما هم  در استانداری و وزارت کشور به‌دنبال این هستیم که بی‌طرفی خودمان را از این موضوع رعایت کنیم به‌طوری‌که برای این کار حکم تمام مشاورینم را لغو کرده و در این راستا تمامی دستگاه‌های نظارتی، انتظامی، قضایی نیز باید بی‌طرفی خودشان  را نشان دهند/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=980

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود