امروز: شنبه، 29 اردیبهشت 1403
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » فرمانده سپاه استان لرستان مطرح کرد: تکمیل منازل سیل‌زدگان لرستان توسط سپاه/ ۳۵۰ واحد مسکونی بازسازی می‌شود/ طبق دستور رئیس سازمان بسیج مستضعفین بازسازی واحدهای تعمیری تا پایان شهریورماه باید به پایان برسد

فرمانده سپاه استان لرستان مطرح کرد:

فرمانده سپاه استان لرستان مطرح کرد: تکمیل منازل سیل‌زدگان لرستان توسط سپاه/ ۳۵۰ واحد مسکونی بازسازی می‌شود/ طبق دستور رئیس سازمان بسیج مستضعفین بازسازی واحدهای تعمیری تا پایان شهریورماه باید به پایان برسد

کد خبر: 957
  • 1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سردار مرتضی کشکولی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: هفت سپاه معین در شهرهای مختلف لرستان از جمله سپاه قزوین در شهرستان دلفان، سپاه قم در شهر چگنی، سپاه تهران در مورانی، خرسدر و چم‌گرداب، سپاه سمنان در چم‌مهر و سپاه اردبیل در بخش معمولان در حال ساخت‌وساز و ترمیم واحدهای مسکونی سیل‌زدگان هستند.

وی با بیان اینکه کار ساخت وساز در استان لرستان روند روبه‌رشدی دارد افزود: در شهر سیل‌زده پلدختر نتوانستیم با بنیاد مسکن استان اصفهان توافق داشته باشیم و فعلا33ًواحد را توافق کردیم که بناست با هم جلسه داشته باشیم تا به یک جمع‌بندی برسیم و سپاه اصفهان کار ساخت‌وساز را شروع کند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان عنوان کرد: رئیس سازمان بسیج مستضعفین دستور داده که کار بازسازی واحدهای تعمیری تا پایان شهریور و کار ساخت تا هفته بسیج به‌پایان برسد.

وی با اشاره به اینکه در روستای چم‌گرداب باید 85واحد ساخته شود که مشکل زمین وجود دارد و بنیاد مسکن هنوز مشکل را برطرف نکرده، بیان کرد: در روستاهای مورانی و خرسدر کار ساخت‌وساز پیشرفت خوبی دارد، سپاه استان لرستان در تمام شهرستان‌ها سهمیه ساخت‌وساز دارد و کار بازسازی 350واحد به سپاه لرستان واگذار شده‌است، بناست تا آذرماه کار ساخت‌وسازها به پایان برسد و تحویل مردم بدهیم.

کشکولی گفت: در روستای چم‌مهر که در اختیار سپاه سمنان قرار دارد کار ساخت‌وساز پیشرفت داشته و اسکلت‌ها را هم اجرا کردند، سپاه استان اردبیل در روستاهای معمولان در حال ساخت‌وساز بوده و کارشان در حال پیشرفت است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)استان لرستان با بیان اینکه وامی که دولت برای ساخت‌وساز به سیل‌زدگان می‌دهد و کمک‌های بهزیستی، کمیته امداد و سپاه هم کمک می‌کند تا کار را تمام کنیم و به مردم تحویل دهیم، خاطرنشان کرد: بخش خصوصی کار سفت‌کاری منازل مردم را انجام می‌دهد و لذا مردم برای تکمیل‌کردن با مشکل روبه‌رو می‌شوند، بنیاد مسکن از همین الان باید فکری بکند که با خیل عظیمی از کسانی که خانه‌های آن‌ها برای بازسازی در دست پیمانکاران و بخش خصوصی بوده مواجه نشود.

کشکولی با تأکید به اینکه ما خانه‌ها را تکمیل‌شده به مردم تحویل می‌دهیم که کار بخش خصوصی سبب تبعیض می‌شود و اواخر پاییز ما با یک نارضایتی مردمی مواجه هستیم، اظهار داشت: باید دولت، بنیاد مسکن و سپاه با هم توافق کنند و روی آنچه که توسط بخش خصوصی در حال انجام است کار کنیم تا خانه‌ها را تکمیل‌شده در اختیار مردم قرار بدهیم‌.

وی افزود: خانه‌های تکمیل‌نشده یک چالشی‌ست که رسانه‌ها باید به آن بپردازند و از مسئولان مطالبه کنند، مردم مطمئن باشند که سپاه 2هزار و300 واحد  مسکونی را تکمیل‌شده به آن‌ها تحویل می‌دهد/ تسنیم

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید