امروز: پنج شنبه، 3 فروردین 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اقتصادی » مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان خبر داد: پیشرفت فیزیکی85 درصدی واحدهای مسکونی سیل‌زده در پلدختر/ عملیات تعمیر واحدهای مسکونی پلدختر تا پایان مردادماه سالجاری به کمک خود مردم به پایان می‌رسد.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان خبر داد:

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان خبر داد: پیشرفت فیزیکی85 درصدی واحدهای مسکونی سیل‌زده در پلدختر/ عملیات تعمیر واحدهای مسکونی پلدختر تا پایان مردادماه سالجاری به کمک خود مردم به پایان می‌رسد.

کد خبر: 951
  • 1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، عبدالحسین خانی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات تعمیر واحدهای مسکونی پلدختر تا پایان مردادماه جاری به کمک خود مردم به پایان می‌رسد.

وی افزود: چهار هزار و 357 واحد در شهر پلدختر و روستاهای بخش مرکزی در اختیار ستاد معین استان اصفهان است که سه هزار و 649 واحد از این تعداد تعمیری و مابقی احداثی است.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان گفت: واحدهای احداثی شهر پلدختر که نیاز به جابجایی داشتند آن را خریداری و آماده‌سازی شده و پس از صدور پروانه از شهرداری ساخت‌وساز آنها آغاز می‌شود.

وی یادآور شد: حدود 300 واحداز واحدهای احداثی به دلیل جابجایی نیاز به پروانه ساخت دارند که 135 واحد  از این تعداد برای ساخت به بنیاد مسکن استان اصفهان معرفی و در حال بررسی است .

خانی خاطرنشان کرد: حدود 80 واحد از واحدهای احداثی شهر پلدختر آرماتوربندی  و 60 واحد بتن ریزی شده است.

وی به واحدهای احداثی در روستاهای سیل‌زده پلدختر اشاره کرد و افزود: با توجه به این که پل‌های ارتباطی روستاهای چم‌مهر و بابازید این شهرستان در جریان سیل فروردین ماه سال جاری قطع و تازه راه افتاده، بازسازی و تعمیرمنازل مسکونی تخریب شده تا پایان مرداد ماه جاری تمام می‌شود و احداثی‌ها نیز تا پایان سال 98 تکمیل خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن اصفهان عنوان کرد: بازسازی دیواره ساحلی شهر پلدختر تحویل شرکت سامان محیط بنیاد مسکن اصفهان شده و احداث آن در روستای چم مهر بالا و پایین و بابازید با عهده این بنیاد است که مشاور در حال طراحی بوده و سپس عملیات اجرایی آن توسط این شرکت و شرکت خان گستر آغاز می‌شود/ فارس

دسته بندی: اخبار / اخبار اقتصادی

مطالب مرتبط

تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید