رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بازدید از مناطق سیل زده لرستان مطرح کرد: بسیج تا آخرین لحظه در مناطق سیل‌زده حضور دارد / فقط به دغدغه رهبر معظم انقلاب فکر می‌کنیم

تاریخ انتشار : 7 مرداد 1398, 12:59
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در جمع مردم روستاهای سیل‌زده دلفان اظهار داشت: سپاه استان قزوین و سپاه لرستان تمام امکانات خود را برای کمک در اختیار مردم دلفان برای تعمیر و احداث منازل گذاشته‌اند.

وی با بیان اینکه در روستای وروشت بیش‌ترین احداث منازل آسیب‌دیده و تخریب‌شده در دستور کار است، افزود: از سوی سازمان بسیج برای پیگیری مشکلات آمده‌ایم تا زودتر این واحدها پیش از فصل سرما ساخته شود و مردم در واحدهای مسکونی سکونت داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه مردم هم باید کمک کنند تا زودتر ساخت‌وساز منازل مسکونی به پایان برسد، عنوان کرد: ما به دستور و تأکید مقام معظم رهبری تا آخرین لحظه که نیاز به کمک باشد در مناطق سیل‌زده حاضر و در خدمت مردم هستیم.

وی بیان کرد: همه دغدغه رهبر معظم انقلاب رسیدگی به مردم محروم است و همیشه رسیدگی به آنان جزو اصلی‌ترین دغدغه‌های ایشان است/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=946

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود