امام جمعه پلدختر به مناسبت چهلمین سال اقامه نمازجمعه در کشور مطرح کرد: نماز جمعه پایگاه بصیرت بخشی و آگاه سازی مردم است/ بیشتر مطالبات مردم از تریبون نماز جمعه به گوش مسئولان می رسد/ فرهنگ اقامه نماز جمعه باید در جامعه به ویژه بین نسل جوان تببین شود.

تاریخ انتشار : 3 مرداد 1398, 22:11
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حجت الاسلام سید محسن موسوی به مناسبت چهلمین سال اقامه نماز جمعه در کشور اظهار داشت: نماز جمعه از دستاوردهای انقلاب اسلامی است و امروز باید به اهمیت اقامه نماز جمعه و حضور مردم بیشتر پرداخته شود.

امام جمعه پلدختر گفت: به برکت انقلاب نماز جمعه 40 سال است که در حال برگزاری است و در این سال ها آثار و برکات فراوانی در زمینه های مختلف در جامعه داشته است.

وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر با ائمه جمعه فرمودند باید مصادیق تقوا در خطبه‌های نماز جمعه به خوبی بیان شود، افزود: نماز جمعه پایگاه عبادی و سیاسی بوده و بسیاری از توطئه های دشمن در این پایگاه خنثی می شود.

حجت الاسلام موسوی، نماز جمعه را پایگاه بصیرت بخشی، روشنگری و آگاه سازی مردم در جامعه عنوان کرد و گفت: پایگاه نماز جمعه رسانه ای قوی بوده که همواره مردم را نسبت به مسائل روز جامعه آگاه می سازد، باید فرهنگ اقامه نماز جمعه در جامعه به ویژه بین نسل جوان تببین شود.

وی بر ضرورت توجه بیشتر مسؤولان به حضور و شرکت در نماز جمعه تأکید کرد و یادآور شد: بیشتر مطالبات مردم از تریبون نماز جمعه به گوش مسئولان می رسد.

امام جمعه پلدختر، بیان داشت: نماز جمعه و شرکت مردم نمادی از وحدت و اتحاد بوده و تریبون نماز جمعه فرصتی برای نهادینه سازی ارزش های دینی و اخلاقی در جامعه و ارتقای معنویت است/ شبستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=939

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود