فرمانده ناجا در جمع ائمه جمعه سراسر کشور مطرح کرد: انتقاد از بی تفاوتی دستگاه ها نسبت به قانون شکنی/ گلایه از بی قانونی در فضای مجازی/ با تعدی کنندگان به حقوق مردم قاطعانه و طبق قانون برخورد می کنیم

تاریخ انتشار : 29 تیر 1398, 15:38
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ فرمانده ناجا در جمع ائمه جمعه سراسر کشور اظهارات قابل توجهی داشت که سهوا یا عمدا توسط برخی رسانه های جناحی در کشور کمرنگ منعکس شد.

سردار اشتری گفت: نیروی انتظامی همواره پاسدار ارزش های انقلاب بوده و هست و مردم به نیروهای مسلح اعتماد کامل دارند.

وی با اشاره به بی تفاوتی برخی دستگاه ها نسبت به برخورد با قانون شکنی اظهار داشت: افزایش ناهنجاری ها در جامعه نتیجه کم کاری برخی دستگاه هاست و ناجا در برخورد با ناهنجاری های اجتماعی، تنهاست.

وی افزود: نیروی انتظامی برحسب قانون، وظایف خود را به درستی انجام داده است. مثلا برخورد با پدیده بدحجابی، برخورد با بی قانونی است و مبنای کار ناجا، همواره قانون بوده و هست اما در این رابطه در برخی از بیمارستان ها، بانک ها و حتی برنامه های تلویزیونی بی تفاوتی دیده می شود.

وی در ادامه انتقاد به کمکاری دستگاه ها گفت: در برخورد با فساد نمی توانیم یک تنه وارد شویم.

سردار اشتری همچنین در دفاع از وظیفه شناسی ماموران پلیس در برخی ماجراهای اخیر گفت: در قضیه پارک پلیس، مامور ما در چارچوب قانون، وظیفه قانونی خود را انجام داده است.

وی همچنین با اشاره به ضرورت مدیریت و قانونمندی در فضای مجازی گفت: مدیریت بر فضای مجازی، یک ضرورت است.

اشتری همچنین با تقدیر از همراهی مردم در پشتیبانی از خدمات پلیس گفت: با تعدی کنندگان به حقوق مردم، تعارفی نداریم؛ قاطعانه و طبق قانون با آنها برخورد می‌کنیم/ پایگاه خبری صبح زاگرسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=922

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود