رییس ورزش و جوانان پلدختر خبر داد: برگزاری همایش بزرگ پیاده روی با حضور چهره های ملی و استانی در شهر سیل‌زده پلدختر/ مسیر این همایش از میدان شهید بهشتی تا پارک ولایت تعیین شده است

تاریخ انتشار : 27 تیر 1398, 15:16
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، صبح روز جمعه 28 فروردین ماه همایش بزرگ پیاده روی به مناسبت دهه کرامت و حمایت از سیل زدگان پلدختری با حضور چهره های ورزشی و هنری ملی ومسئولین استانی در شهر پلدختر برگزار می شود.

رییس ورزش و جوانان پلدختر در این خصوص گفت: این همایش در راستای ایجاد نشاط وشادی وتقویت روحیه مردم سیل زده پلدختر با حضور چهره های ورزشی مانند آرش میراسماعیلی، نیما نکیسا و هنرمندان سینما و تلوزیون در شهر پلدختر برگزار می شود.

علی محمد نورعلیوند با بیان اینکه سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی و مقامات استانی نیز در این همایش حضور خواهند یافت افزود: این همایش به صورت پخش زنده از صدا وسیمای جمهوری اسلامی پخش خواهد شد.

او با بیان اینکه جایزه های  نفیسی مثل سفر به کربلای معلی ، جوایز نقدی، دوچرخه، تلوزیون، میز پینگ پونگ، فوتبال دستی، البسه ورزشی و... در این همایش به برندگان اهدا می شود ،تصریح کرد: این همایش با حمایت ستاد فرمان اجرایی حضرت امام خمینی (ره) ،شورای ورزش شهرستان ،شورای اداری، هیئت ورزش های روستایی وبومی محلی استان وشهرستان، هیئت همگانی شهرستان  برگزار می شود.

نورعلیوند با بیان اینکه  این همایش از ساعت 7 صبح فردا برگزار می شود ،گفت: مسیر همایش از میدان شهید بهشتی تا پارک ولایت تعیین شده است.

به گفته رییس ورزش وجوانان پلدختر برگزاری بازی های بومی ومحلی، تست فشار خون ،پخت نان  از دیگر حواشی این برنامه خواهد بود/ برنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=917

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود