سرپرست ورزش و جوانان لرستان در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان که با محوریت هفته ازدواج برگزار شد مطرح کرد: برگزاری 12 برنامه متنوع در هفته ازدواج/ توزیع پک‌های لوازم‌خانگی بین زوجین پلدختری

تاریخ انتشار : 26 تیر 1398, 18:10
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید علی کریمی روز چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی جوانان استان که با محوریت هفته ازدواج برگزار شد، از برگزاری 12 برنامه کلی در استان طی هفته ازدواج خبر داد.

وی در ادامه افزود: با توجه به اهمیت ازدواج در دین اسلام برنامه‌ریزی‌های هفته ازدواج باید در شان این هفته برگزار شود لذا دستگاه ورزش و جوانان برنامه‌هایی را ترتیب داده است تا کمک‌رسان ویاری رسان افرادی باشیم که در هفته ازدواج برنامه مناسبتی ازدواج دارند.

کریمی گفت: همچنین در این هفته از زوجین موفق تجلیل خواهد شد.

وی با بیان اینکه دستگاه ورزش و جوانان محوریت برگزاری برنامه‌های هفته ازدواج را بر عهده دارد، یادآور شد: هر کدام از دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد باید کمک کنند تا برنامه‌های هفته ازدواج به نحو درست اجرا شود.

 سرپرست ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه در این هفته برنامه‌های متنوعی در حوزه جوانان در دستور کار قرار داده‌ایم، بیان کرد: 12 برنامه کلی را در سطح استان برای این هفته در نظر گرفته‌ایم که در این راستا اهم برنامه‌های ما در مناطق سیل‌زده استان خصوصاً شهرستان سیل‌زده پلدختر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به مشارکت هیئت‌های ورزشی شهرستان پلدختر در بحث سیل و حوزه جوانان، یادآور شد: پک‌های لوازم‌خانگی را برای جوانان در نظر گرفته‌ایم که در هفته ازدواج بین زوجین جوان پلدختری توزیع خواهد شد.

کریمی اضافه کرد: این برنامه‌ها به‌صورت جشنواره‌های ازدواج و با حمایت و حضور مروجین و فعالین کمک‌رسان به جوانان در 11 شهرستان و بخش‌های تابعه برگزار می‌شوند.

سرپرست اداره کل ورزش و جوانان با تأکید بر لزوم همکاری دستگاه‌های اجرایی عضو ستاد در برگزاری برنامه‌های هفته ازدواج، خاطرنشان کرد: بحث مصوبات و اجرایی کردن آن‌ها در ستاد از نیازها و الزامات است و باید به دنبال مصوباتی باشیم که در بحث اجرا دچار مشکل نشویم/یافتهلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=913

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود