فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان مطرح کرد: انتقاد از بروز رفتارهای هنجار شکن در تفرجگاه‌ها/ بیش از 80 درصد مردم نمی‌توانند از تفرجگاه‌های استان استفاده کنند

تاریخ انتشار : 18 تیر 1398, 16:56
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در جلسه ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر استان با اشاره به اینکه جامعه‌ای که ناهنجاری اجتماعی در آن وجود نداشته باشد بیمار است، اظهار داشت: اما نکته مهم است که مسوولان نظام از رهبری تا سران سه قوه و سپاه و ارتش باید از حقوق عامه مردم در مقابل ناهنجاری و آسیب‌های اجتماعی صیانت کنند.

وی در ادامه افزود: گرفتاری که در کشور با آن مواجه هستیم نگاه برخی مسوولان به مسائل فرهنگی از جمله حجاب است که نگاه روشنفکری غرب‌زده است.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه من با موسیقی مخالف نیستم، گفت: مقام معظم رهبری نیز از موسیقی به‌عنوان مظاهر تمدن یاد می‌کنند اما موسیقی که تعالی‌بخش است، نه موسیقی که در آن زن و مرد مختلط هستند.

سردار کشکولی با بیان اینکه مسوولان اصلی به‌عنوان متولی باید از حقوق مردم صیانت کنند زیرا مردم از این وضع ناراحت هستند، تصریح کرد: متأسفانه بیش از 80 درصد مردم نمی‌توانند از تفرجگاه‌های استان استفاده کنند زیرا در این اماکن ساز و تنبک و رفتار ناهنجار به راه است.

وی تأکید کرد: باید راهکاری اندیشیده شود تا همه مردم از این تفرجگاه‌ها استفاده کنند نه اینکه تنها برای عده‌ای خاص باشد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به اینکه مسوولان باید از حقوق عامه مردم دفاع کنند، خاطرنشان کرد: راهکار این است که همه مسوولان کنار هم به بحث بپردازند و از چند نگاه به یک نگاه واحد برای مقابله با ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی برسند/فارس
لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=902

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود