استاندار لرستان در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده مطرح کرد: مدارس تخریبی از سیل لرستان تا مهر بازسازی شوند/ در صورت امکان در حریم بستر رودخانه تجدید نظر می‌شود.

تاریخ انتشار : 13 تیر 1398, 23:56
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سید موسی خادمی روز پنجشنبه در جلسه قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده استان، اظهار داشت: اعتباراتی  جهت بازسازی زیرساخت‌ها مانند راه‌سازی، عمران شهری، آب، برق و گاز ... مناطق سیل زده ابلاغ شده است.

استاندار لرستان، با بیان اینکه انتظار می رود دستگاه های اجرایی هرچه سریعتر در جهت بازسازی زیرساخت ها در مناطق سیل زده اقدام کنند، بیان کرد: دستگاه‌ها هر چه سریع‌تر باید کار را شروع کرده و منتظر آمدن منابع به استان نباشند.

خادمی، بیان کرد: برخی روستاها در رابطه با اصلاح حریم و یا مسائل زمین مشکلاتی دارند که در این جلسه بررسی و تصمیمات لازم گرفته شد.

استاندار لرستان، با اشاره به ضرورت برنامه ریزی در جهت تسریه در بازسازی مدارس سیل زده،  بیان کرد: مدارسی که در اثر سیل تخریب شده باید تا اوایل مهر بازسازی شوند.

وی ادامه داد: مصوب شد که هرچه سریع‌تر زمین در اختیار نوسازی مدارس قرار بگیرد. هرچند مدارس پیش ساخته نیز در صورت آماده نشدن پیش‌بینی شده است.

خادمی، به موضوع دیوار ساحلی رودخانه پلدختر که مشکلاتی برای منازل وتاسیسات عمومی ایجاد می‌کند، اشاره کرد و گفت: تیم کارشناسی مجدد بررسی خواهد کرد و در صورت امکان در حریم بستر رودخانه تجدید نظر می‌شود.

استاندار لرستان، اظهار کرد: موضوع تامین زمین برای ۶۰ خانوار معمولان که هنوز زمین برای آن در نظر گرفته نشده در دستور کار قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ شد/شبستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=894

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود