رئیس‌کل دادگستری لرستان در گردهمایی ائمه جمعه استان مطرح کرد: ادامه تحقیقات بر روی پرونده تخلفات اعضای شوراهای شهر لرستان/ ثبت ۱۳۵ مورد طلاق در پلدختر/ متاسفانه برخی دستگاه ها از شفافیت استقبال نمی کنند

تاریخ انتشار : 12 تیر 1398, 16:34
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، جعفر بدری صبح امروز چهارشنبه در گردهمایی ائمه جمعه لرستان با اشاره به اینکه سال گذشته ۳۴۰۰ مورد طلاق در استان داشته ایم که بیشترین آمار طلاق مربوط به مرکز لرستان با یک هزار و ۸۰ مورد است، اظهار داشت: در بروجرد ۶۵۳ مورد طلاق، در دورود ۴۱۸ مورد، در ازنا ۱۶۵ مورد، در الشتر ۱۱۱ مورد، در کوهدشت ۳۵۲ مورد و در پلدختر ۱۳۵ مورد طلاق ثبت شده است.

وی تصریح کرد: آمار طلاق طی سال گذشته نسبت به سال قبل آن یک درصد افزایش داشته است.

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه در عفو بهمن ماه سال گذشته یک چهارم زندانیان را آزاد کردیم، اما در عین حال تراکم زندانی بیش از ظرفیت است، گفت: ظرفیت زندان های لرستان ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ نفر است در حالیکه ۴۵۰۰ زندانی داریم.

بدری با بیان اینکه سال گذشته ۱۸۰ هزار پرونده را در دادگستری استان بررسی کرده ایم، تصریح کرد: آماده ایم پیشنهادات شما ائمه جمعه را داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه در زمینه فساد از سوی دستگاه ها اصلاً گزارشی نمی آید، حراست هست و سیستم شفافیت دارند و باید گزارش کنند اما نمی کنند، افزود: ما ورود می کنیم و مسائل ر ا کشف می کنیم.

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به اینکه در روزهای اخیر در مورد تخلفات شهرداری ها و شوراها از طریق سپاه و اداراه اطلاعات برخی مسائل برررسی شده است، گفت: در الشتر شهردار و ۴ عضو شورا دستگیر شده اند، در بروجرد یک عضو شورای شهر دستگیر شده و تحقیقات پرونده آنها همچنان ادامه دارد.

بدری یادآور شد: متاسفانه برخی دستگاه ها از شفافیت استقبال نمی کنند/مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=891

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود