رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان خبر داد: پرداخت کامل هزینه اجاره‌بها به خانوارهای سیل‌زده/ مشکل بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات به سیل زدگان برطرف شد

تاریخ انتشار : 5 تیر 1398, 15:46
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، رضا خواجه‌ای با اشاره به معرفی 25 هزار خانوار سیل‌زده لرستانی به بانک‌های عامل اظهار داشت: از این تعداد 9 هزار خانوار موفق به عقد قرارداد شدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تاکنون 6 هزار خانوار مرحله نخست تسهیلات را از بانک‌های عامل استان دریافت کرده‌اند.

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان از پرداخت 52 میلیارد تومان بلاعوض تعمیری به سیل‌زدگان استان خبر داد و گفت: 100 درصد بلاعوض اجاره‌بهای تمامی خانوارهایی که واحدهای مسکونی تخریبی کامل داشته‌اند پرداخت شده و مابقی نیز به میزان پیشرفت فیزیکی بلاعوض دریافت می‌کنند.

خواجه‌ای بیان داشت: عملیات تعمیر 6 هزار و 500 و همچنین احداث 3 هزار واحد مسکونی در مناطق سیل‌زده استان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه تاکنون پی‌کنی 2 هزار و 300 واحد نیز انجام شده است، افزود: بر اساس پیش‌بینی‌ها تا پایان ماه جاری عملیات واحدهای تعمیری و تا پایان امسال بازسازی واحدهای تخریبی به اتمام خواهد رسید.

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی مناطق سیل‌زده لرستان از حل مشکل بانک‌های عامل برای پرداخت تسهیلات خبر داد و از مردم سیل‌زده درخواست کرد که برای عقد قرارداد هر چه زودتر اقدام کرده تا روند بازسازی با سرعت بیشتری انجام شود/ فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=883

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود