معاون استاندار لرستان در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس لرستان مطرح کرد: تخریب ۱۱۵ مدرسه و ۳۱۴ کلاس درس در سیل اخیر لرستان/ مدارس بهترین مکان برای مدیریت بحران هستند

تاریخ انتشار : 3 تیر 1398, 20:52
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، احمد مرادپور صبح امروز دوشنبه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس لرستان با اشاره به اینکه ما سال گذشته را با سیل به پایان رساندیم و سال جدید را هم با سیل شروع کردیم، اظهار داشت: اگر زیرساخت مدارس را نداشتیم، امدادرسانی در سیل بسیار مشکل و سخت می شد.

وی با بیان اینکه به محض اینکه سیل اتفاق افتاد اولین مکان هایی که می توانستیم در اختیار امدادگران و مردم بگذاریم مدارس بودند، تصریح کرد: علاوه بر بحث آینده آموزشی فرزندان این آب و خاک، مدارس بهترین مکان برای مدیریت بحران هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با تاکید بر اینکه در سیل خسارت های زیادی دیدیم و ۱۱۵ مدرسه با ۳۱۴ کلاس درس در سیل تخریب شدند، افزود: همچنین در جریان سیل به ۳۳۳ مدرسه خسارت وارد شد و تجهیزات مدارس از بین رفت.

مرادپور با اشاره به اینکه در کل ۱۸۰ میلیارد در حوزه مدارس در سیل خسارت دیدیم، یادآور شد: ماموریت اول آقای حیدری مدیرکل جدید نوسازی مدارس باید موضوع جبران خسارت سیل باشد/مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=881

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود