معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان مطرح کرد: مدارس ‌سیل‌زده لرستان تا مهرماه امسال آماده می‌شو‌د / جمع‌آوری بخاری‌های نفتی از مدارس

تاریخ انتشار : 3 تیر 1398, 14:50
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، داریوش ورناصری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل نوسازی مدارس استان لرستان که در سالن جلسات دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد، با بیان اینکه بحث سیل استان لرستان را تحت‌ تأثیر قرار داد اظهار داشت: فضای آموزشی استان باید برای مهرماه آماده باشد.

وی افزود: نباید در آغاز سال تحصیلی دانش‌آموزی داشته باشیم که فضای آموزشی مناسبی نداشته باشد بنابراین یکی از اولویت‌های کاری مهندس حیدری به عنوان مدیرکل جدیدنوسازی مدارس استان باید آماده‌سازی مدارس آسیب‌دیده تا مهرماه است.

معاون فنی و نظارت سازمان نوسازی مدارس کشور عنوان کرد: یکی دیگر از مسائلی که در این استان به دنبال آن هستیم، جمع‌آوری بخاری‌های نفتی در مدارسی است که علمک گاز دارند چرا که سه هزار از کلاس‌های درسی لرستان از بخاری نفتی استفاده می‌کنند در حالی‌که به سیستم گازکشی مجهز هستند.

وی تصریح کرد: صنعتی‌سازی، احداث مدارس سبز و جمع‌آوری مدارس خشتی، گلی و سنگی از دیگر برنامه‌های است که در استان لرستان دنبال می‌کنیم.

ورناصری خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای شش گانه سند تحول، زیرنظام تأمین فضا، تجهیزات و فناوری است که انتظار داریم همکارانمان نگاهی به این سند داشته باشند چون رویکردهای درازمدت ما در این سند تعریف شده، مجتمع‌های آموزشی برگرفته از این سند، حیات طیبه و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام خیرساز و غیر خیرساز از مواردی است که در این سند گنجانده شده و باید عملیاتی شود/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=880

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود