نماینده بسیج اصناف در شهر سیل‌زده پلدختر مطرح کرد: تعمیر و بازسازی ۱۰۰ واحد مسکونی در شهر سیل‌زده پلدختر/ با شروع فصل گرما در شهر سیل‌زده پلدختر تاکنون 100کولر بین نیازمندان توزیع شده‌است.

تاریخ انتشار : 15 خرداد 1398, 18:44
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سلمان شریفی ضمن اللام این خبر اظهار داشت: بسیج اصناف از روز 13فروردین ماه در شهر سیل‌زده پلدختر حضور دارد و بعد از پاکسازی و لایروبی از منازل مردم لوازم خانگی را بین سیل‌زدگان توزیع کرد که تعدادی شناسایی و لوازم خانگی در اختیار آنها قرار گرفته‌است.

وی با بیان اینکه 30جهیزیه به نوعروسانی که وسایل زندگی آنها در اثر سیل از بین برده، تحویل داده شده افزود: با شروع فصل گرما در شهر سیل‌زده پلدختر تاکنون 100کولر بین نیازمندان توزیع شده‌است.

نماینده بسیج اصناف کشور عنوان کرد: بسیج اصناف کشور 100واحد مسکونی در شهر پلدختر را مرمت، تعمیر و بازسازی خواهد کرد که از امروز کار ساخت‌وساز شروع شده و بین یک‌ماه تا40روز آینده کار ساخت این منازل به پایان خواهد رسید؛ هم‌چنین بسیج اصناف این تعداد واحد مسکونی را هم از لحاظ لوازم خانگی تجهیز خواهد کرد.

وی بیان کرد: به‌مناسبت عید سعید فطر آرد بین 9نانوایی شهر پلدختر توزیع شده و 18هزار قرص نان صلواتی در پلدختر پخت و توزیع خواهد شد.

شریفی با بیان اینکه تاکنون لوازم خانگی از جمله یخچال، پتو، گاز، جاروبرقی و فرش بین نیازمندان توزیع شده‌‌است، گفت: مردم سیل‌زده هنوز در منازل خود مستقر نشده‌اند، توزیع کمی دشوار شده ولی اگر منازل درست شود و مردم به خانه‌ها برگردند نیازمندی‌های آنها در بحث لوازم خانگی برطرف می‌شود/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=850

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود