راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس در شهر سیل زده پلدختر برگزار شد

تاریخ انتشار : 10 خرداد 1398, 11:13
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ راهپیمایی دشمن شکن و با شکوه روز جهانی قدس با حضور تشکل ها و گروه های مختلف، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، دانش آموزان و دانشجویان، اصناف، بازاریان، مسئولان و کارمندان دستگاه های اجرایی در پلدختر برگزار شد.

در این راهپیمایی باشکوه که از ساعت ۹صبح امروز در پلدختر آغاز شد، راهپیمایان ندای حمایت از آزادی فلسطین سر دادند و نمونه ای از همدلی در دفاع از اصول و آرمان های والای انقلاب اسلامی را متجلی ساختند.

مردم روزه دار هویزه ثانی با حضور منسجم و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس با مشت های گره کرده با تجدید بیعت با آرمان های امام راحل، شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و لبیک به فرمان مقام معظم رهبری خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی و اسراییل غاصب اعلام کردند.

مردم انقلابی و همیشه در صحنه پلدختر با حمل پرچم ها و پارچه نوشته هایی با مضامین شعارهای ضد استکباری راهپیمایی روز جهانی قدس را از میدان شهیدبهشتی این شهر آغاز کردند و پس از طی مسیر پل شهدای دولت، خیابان امدادگران در پارک ولایت گرد هم آمدند.

راهپیمایان با مشت های گره کرده و یک صدا فریادهای "مرگ بر اسراییل" ؛ "مرگ بر آمریکا" "مرگ بر آل سعود" و "مرگ بر استکبار" را سر دادند و حماسه ای بی بدیل خلق کردند.

در پایان این آیین باشکوه، بیانیه ای در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین قرائت و راهپیمایان با شعارهای الله اکبر آن را تایید کردند


محمدرضا فرهادی فرد/ پایگاه خبری پلدخترنیوز


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=840

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود