امروز: جمعه، 31 شهریور 1402
پلدخترنیوز » اخبار » اخبار اجتماعی » رئیس ستاد هماهنگی بازسازی لرستان مطرح کرد: تسهیلات بازسازی با ضمانت زنجیره‌ای به سیل‌زدگان لرستان پرداخت می‌شود/ با مشارکت و همکاری مردم، تمامی واحدهای تخریبی در بازه زمانی یک ساله تحویل داده می‌شود.

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی لرستان:

رئیس ستاد هماهنگی بازسازی لرستان مطرح کرد: تسهیلات بازسازی با ضمانت زنجیره‌ای به سیل‌زدگان لرستان پرداخت می‌شود/ با مشارکت و همکاری مردم، تمامی واحدهای تخریبی در بازه زمانی یک ساله تحویل داده می‌شود.

کد خبر: 830
  • 2
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، رضا خواجه‌ای در جمع خبرنگاران این شهرستان با اشاره به تعمیر و بازسازی 35 هزار واحد تعمیری و احداثی در استان لرستان اظهار داشت: کار ارزیابی خسارت 35 هزار واحد در استان انجام شده و تاکنون 31 هزار پرونده نیز ثبت سامانه شده است.

وی با اشاره به اینکه تاکنون کار آواربرداری 700 واحد مسکونی و عملیات پی کنی 300 واحد انجام شده است افزود: 15 هزار و 500 پرونده واحدهای آسیب‌دیده از سیل تشکیل و 4 هزار و 500 واحد مسکونی برای پرداخت تسهیلات تعمیری به بانک‌های عامل معرفی شده است.

رئیس ستادهماهنگی بازسازی لرستان با بیان اینکه 1100 پرونده با بانک‌های عامل عقد قرارداد شده است عنوان کرد: تسهیلات بازسازی با ضمانت زنجیره‌ای به سیل‌زدگان پرداخت می‌شود بنابراین از مردم استان درخواست می‌کنیم از این فرصت طلایی برای بازسازی واحدهای خود استفاده کنند.

وی بیان کرد: با مشارکت و همکاری مردم تمامی واحدهای تخریبی در بازه زمانی یک ساله تحویل داده می‌شود/تسنیم

دسته بندی: اخبار / اخبار اجتماعی
تبلیغ

نظر شما

  • نظرات ارسال شده شما، پس از بررسی و تأیید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی‌شود
برای کد جدید روی آن کلیک کنید