مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان خبر داد: شبکه‌های پایدار برق در مناطق سیل‌زده لرستان احداث می‌شود/ در سیل فروردین‌ماه ۳۸۰ کیلومتر از شبکه‌های فشار متوسط برق به‌طورکلی تخریب شد

تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1398, 12:27
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، فریدون خود نیا شامگاه دوشنبه در جلسه تأمین برق پایدار به جهت جلوگیری از مشکلات احتمالی برق در تابستان اظهار داشت: بخش اعظمی از شبکه‌های توزیع برق که در زمان سیل احداث‌شده بود به‌صورت موقت و برای تأمین روشنایی و رفع مشکلات مردم اجراشده بود.

وی افزود: در اثر سیل فروردین‌ماه ۳۸۰ کیلومتر از شبکه‌های فشار متوسط برق به‌طورکلی تخریب شد که در آن زمان تنها دغدغه ما برق‌دار کردن منازل و کمپ‌های احداث‌شده بود.

مديرعامل شركت توزیع برق استان لرستان عنوان کرد: با وارد آمدن ۱۱۹ میلیارد تومان خسارت به زیرساخت‌های برق استان معقولانه نبود ما شبکه موقت احداث کنیم و بار بزرگ دیگری را بر دوش شرکت توزیع تحمیل کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به بازدیدهای به‌عمل‌آمده پس از سیل، محل احداث شبکه‌های جدید که بیشتر در ارتفاعات و مناطق صعب‌العبور دیده‌شده طراحی و مهندسی گردید؛ در اکثر مسیرهای جدید امکان حمل تجهیزات مخصوصاً تیرهای برق با تریلر و جرثقیل وجود ندارد و جابه‌جایی‌ها باتحمل مشقت‌های فراوان انجام می‌شود و یا از تراکتور اهالی روستاها استفاده می‌شود.

خودنیا گفت: نیروهای پرتوان شرکت پس از سیل تاکنون بدون وقفه مشغول جایگزینی شبکه‌های جدید به‌جای شبکه‌های موقت هستند و کوهستانی بودن منطقه خصوصاً در مسیر ویسیان به معمولان و پل‌دختر کار را برای ما سخت نموده و احتمال می‌رود تا پایان سال ۹۸ درگیر شبکه‌های در حال احداث باشیم/ سفیر افلاک


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=812

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود