تازه ها
امروز : سه شنبه، 30 مهر 1398

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان خبر داد: آغاز پرداخت تسهیلات به سیل‌زدگان لرستانی/ متقاضیان از طریق بنیاد مسکن به شعب بانک‌ها معرفی می‌شوند.

تاریخ انتشار : 15 اردیبهشت 1398, 14:26
  • +1
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، گودرز امیری ظهر امروز در جلسه با مدیرعامل بانک مسکن کشور اظهار داشت: در حادثه سیل اخیر حدود ۳۵ هزار واحد مسکونی و ۶ هزار واحد تجاری آسیب دیده که بخشی از آنها احداثی و بخش دیگر تعمیری هستند.

 وی در ادامه افزود: بر اساس مصوبه هیئت‌ وزیران تسهیلات مورد نیاز برای سیل‌زدگان در اختیار بانک‌ها قرار گرفته که در حال حاضر به صورت عملی و رسمی کار شروع شده است.

 معاون اقتصادی استاندار بیان کرد: متقاضیان از طریق بنیاد مسکن به شعب بانک‌ها معرفی می‌شوند. در شهرستان‌هایی که بانک‌ها شعبه ندارند از طریق ساختمان‌هایی که بنیاد مسکن در اختیار آنها قرار می‌دهد نمایندگی مستقر خواهد شد.

 امیری تأکید بر اینکه مدیران بانک‌ها باید تلاش کنند که از هیئت مدیره خود در سطح کشور مجوزی برای موارد خاص و ضروری بگیرند، گفت: تسهیلات ویژه برای افرادی که در این شرایط نیازمند کمک هستند، ضروری است.

 وی ادامه داد: تعدادی از بانک‌ها این مجوز را گرفته‌اند و امیدواریم بانک مسکن نیز نسبت به این موضوع اقدام کند.

 وی در پایان از همکاری و همراهی بانک‌ها تشکر کرد و گفت: تا امروز بانک‌ها عملکرد خوبی در خصوص پرداخت تسهیلات به سیل زدگان داشته‌اند/ روابط عمومی استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=807

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود