رئیس گروه قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خبر داد: برگزاری جشن رمضان لرستان با محوریت مناطق سیل‌زده/ اجرای محفل شب‌شعر با موضوع "سیل و پل‌دختر"

تاریخ انتشار : 14 اردیبهشت 1398, 09:17
منصور احمدی از برگزاری جشن رمضان لرستان با محوریت مناطق سیل‌زده استان، خبر داد و اظهار داشت: بنا بر تفاهم‌نامه منعقد شده در قالب جشن رمضان لرستان برنامه‌های متنوعی همانند برگزاری محافل جامع انس با قرآن کریم در شهرستان‌های استان با محوریت مناطق محروم و سیل‌زده، برگزار می‏‌شود.

وی برگزاری نشست‌های علمی و تخصصی قرآن و عترت، برپایی نمایشگاه کتاب و نرم‌افزار علوم قرآنی و معارف دینی، اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری، جلسات تدبر و تفسیر قرآن کریم، تجلیل از جهادگران قرآنی استان، مسابقات قرآن کریم و نهج‌البلاغه را از دیگر برنامه‌های جشن رمضان لرستان برشمرد.

احمدی با بیان این‌که برنامه‌های جشن رمضان هم‌زمان با آغاز ماه مبارک رمضان آغاز خواهند شد، عنوان کرد: همانند روال سال گذشته برخی از برنامه‌های جشن رمضان با مشارکت دیگر دستگاه‌های فرهنگی و قرآنی استان، برگزار خواهند شد.

رئیس گروه قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، افزود: برگزاری شب‌شعری با موضوع سیل و پل‌دختر از دیگر برنامه‌های جشن رمضان لرستان است که در شهرستان پل‌دختر برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری دو جشنواره ویژه استان در قالب جشن رمضان، تصریح کرد: با توجه به این‌که استان لرستان از ابتدای سال جاری تاکنون درگیر مقوله سیل بوده، بنابراین دو جشنواره فیلم کوتاه یک‌دقیقه‌ای و عکس با موضوع سیل همدلی با محوریت مناطق سیل‌زده استان، جهت اجرا در قالب جشن رمضان، در نظر گرفته شده است.

احمدی گفت: جشنواره عکس در دو بخش عکس حرفه‌ای و موبایلی برگزار می‌شود/ ایسنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=802

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود