وزیر ورزش و جوانان خبر داد: خسارت سیل به ۲۰۰ سالن ورزشی/ اماکن ورزشی آسیب دیده بازسازی می‌شوند

تاریخ انتشار : 12 اردیبهشت 1398, 23:52
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، مسعود سلطانی‌فر امروز در بازدید از مجتمع ورزشی شهید سرمالیان در جمع خبرنگاران این شهرستان اظهار داشت: سیل خسارات وآسیب‌های زیادی به بخش‌های مختلف ورزشی این شهرستان وارد کرده است.

وی افزود: کار پاکسازی اولیه مجتمع ورزشی شهید سرمالیان پلدختر با تلاش‌های انجام شده در حال اتمام است و پس از آن بازسازی آغاز می‌شود.

وزیر ورزش گفت: یک هزار و ۱۰۰ مکان ورزشی در جریان سیل در استان‌های مختلف جهت اسکان سیل‌زدگان در اختیار ستاد بحران قرار گرفت و بیش از ۷۰۰ سالن نیز وارد عملیات و بهره‌برداری شد.

سلطانی‌فر اظهار داشت: از همان نخستین روزهای سیل مسؤولان، هیات‌های ورزشی، سازمان‌های مردم نهاد و جوانان از نقاط مختلف کشور در صحنه حضور پیدا کردند و کمک‌های زیادی به مناطق سیل‌زده ارسال شد .

وی افزود: در مجموع با کمک تمام فدراسیون‌های ورزشی بیش از ۵۰ محموله کمک‌های مختلف به مناطق سیل زده ارسال شد و ۳۰۰ مورد مراسم گلریزان در این مناطق برگزار شده است.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: ۳۱ اداره کل ورزش و ۵۰ فدراسیون درگیر سیل شدند و مردم سیل زده از اسکان در اماکن ورزشی به خاطر داشتن امکانات و سرویس‌های بهداشتی راضی هستند.

وی افزود: در جریان بازدید از  اسکان مردم سیل‌زده معمولان که در سالن ورزشی این شهر اسکان داده شده‌اند و اعلام رضایتمندی آنها از این مکان ورزشی دستور دادیم همه سالن‌های ورزشی تا زمانی که مردم خودشان اراده‌شان بر این قرار نگیرد که آن را تخلیه کنند و تا فراهم شدن اسکان اولیه در سالن‌ها باشند.

سلطانی‌فر اظهار داشت: در مجموع نزدیک به ۲۰۰ سالن ورزشی در سیل خسارت دیدند که امید است در اولین فرصت کار بازسازی آنها آغاز شود.

وی افزود: نخستین اولویت دولت در بازسازی مناطق سیل‌زده جبران خسارات بخش‌های مردمی و زیرساخت‌ها است که پس از آن کار بازسازی اماکن ورزشی آسیب دیده آغاز می‌شود/فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=801

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود