مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان خبر داد: تلاش برای بخشودگی هزینه برق مناطق سیل زده لرستان/ قیمت برق افزایش می‌یابد

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1398, 07:37
فریدون خودنیا ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس مصوبه دولت  امسال در بخش  توزیع برق شاهد افزایش قیمت خواهیم بود اما اگر مردم الگوی مصرف برق را رعایت کنند تنها شاهد رشد هفت درصدی قیمت در این حوزه خواهند بود.

وی با بیان اینکه اگر مشترکین برق  بیش از الگوی مصرف برق استفاده کنند قیمت آن به صورت پلکانی رشد خواهد کرد، افزود: جالب است که مردم بدانند که قیمت هر کیلووات برق در سال 97 در لرستان 65 تومان بوده این در حالی است که در کشور این قیمت 80 تومان بوده است که این امر به علت قرار گرفتن بعضی از نقاط استان در مناطق گرمسیری است.

مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان بیان داشت: با توجه به طرح جدید اگر مشترکین مصرفی بیش از 300 کیلو وات بر ساعت داشته باشند قیمت برق به صورت پلکانی رشد خواهد کرد و این قیمت به 200 تومان‌ نیز خواهد رسید اما خوشبختانه در لرستان میانگین مصرف برق برای هر خانوار حدود 250 کیلو وات بر ساعت است.

خودنیا در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: شرکت توزیع برق لرستان در راستای کمک به مردم مناطق سیل زده مکاتباتی را با وزارت نیرو انجام داده که بر اساس آن به مرکز پیشنهاد شده که هزینه برق مصرفی مناطق سیل زده استان را به مدت 6 تا 36 ماه از مشترکین این مناطق گرفته نشود که تا این لحظه پاسخی برای اجرای این پیشنهاد دریافت نکرده‌ایم/ فارس


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=799

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود