نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور مطرح کرد: فعالیت موکب‌ها در مناطق سیل‌زده لرستان تا پایان ماه رمضان ادامه دارد/ ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور بازسازی یک روستای سیل‌زده پلدختر را بر عهده خواهد گرفت

تاریخ انتشار : 8 اردیبهشت 1398, 10:40
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید موسی خادمی استاندار لرستان عصر امروز با جمشید گودرزی نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور در منطقه سیل‌زده پل‌دختر دیدار کرد.

سید موسی خادمی در این نشست ضمن قدردانی از زحمات ستاد بازسازی عتبات عالیات در خدمت‌رسانی به سیل‌زدگان لرستان اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ماه ضیافت الهی برخی موکب‌ها فعالیت خود را تا پایان ماه رمضان ادامه داده و ستاد بازسازی عتبات عالیات بازسازی یک روستای سیل‌زده را بر عهده بگیرد.

گودرزی نماینده ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور نیز در این جلسه بر انجام پیشنهادات استاندار لرستان قول مساعد داد و با تأکید بر ساماندهی موکب‌ها در پل‌دختر افزود: برخی موکب‌ها تا پایان ماه رمضان به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

وی به بازسازی یک روستا در شهرستان پلدختر اشاره و عنوان کرد: ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور بازسازی یک روستای سیل‌زده پل‌دختر را بر عهده خواهد گرفت/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=797

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود