معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد: ۴۰ قطعه زمین بدون معارض در مناطق سیل‌زده لرستان در اختیار بنیاد مسکن قرار می‌دهیم

تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1398, 02:01
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علی نبیان شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای مسکن استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: زمین‌هایی را که امروز بحث می‌کنیم موجودی دولت است، زمین دیگری را خارج از مواردی که بحث می‌شود موجودی دولت نداریم.

وی در ادامه افزود: یک هکتار بحث معارضی است که وجود دارد و حکم گرفته است، بنا شد فردا بحث ژئوتکنیک این موضوع و تجهیزاتی که الآن در پل‌دختر مستقر است بحث‌های آن مدل را داشته باشند، ما زمین را در اختیار رئیس بنیاد مسکن قرار می‌دهیم که بدون معارض باشد.

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: حدود 30 تا 40 قطعه زمین بدون معارض در اختیار قرار می‌دهیم و اگر مشکلی بود وظیفه‌داریم مشکلات را حل کنیم؛ در راستای مسکن مهر نیز حتماً وظیفه‌داریم که گوشه‌ای از آلامی که بر مردم سیل‌زده لرستان حادث‌شده را کاهش دهیم.

وی بیان کرد: در راستای محوطه‌سازی مسکن مهر که شاید دغدغه بعضی از مردم باشد تأمین منابع به اداره کل استان انجام می‌دهیم که سریعاً بتوانند این دغدغه را به حداقل موجود برسانند.

نبیان تصریح کرد: 268 قطعه است که اگر امروز استاندار و معاون عمرانی استان بخواهند این را وارد محدوده قانونی شهر کنند نیاز به این است که در استان مصوب شود/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=795

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود