جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) مطرح کرد: دغدغه مواد غذایی در مناطق سیل‌زده لرستان مرتفع شد/ بازسازی و ساخت مسکن سیل زدگان اولویت مرحله بعد خدمات رسانی است

تاریخ انتشار : 29 فروردین 1398, 19:07
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار حبیب‌الله توکلی در جلسه ساماندهی موکب‌های مستقر در مناطق سیل زده پلدختر و معمولان با اشاره به اینکه لرستان با میزان بارندگی بیش از هزار میلیمتر رکورد دار بارندگی در کشور است، اظهار داشت :در گذشته بیش از ۲۴۰ شهر کشور در بحران خشکسالی بودند و ۵۵ تالاب نیز در سطح کشور دچار کم آبی شدند.

وی با بیان اینکه  لطف و عنایت ویژه پروردگار شامل حال ملت ایران شده است، افزود: با بارندگی‌های خوبی که در کشور رخ داد بیشتر این مسائل و مشکلات مرتفع شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان با اشاره به نقش مهم موکب‌ها در خدمات رسانی به سیل زدگان گفت: عتبات و عالیات با برنامه‌ریزی خوبی که داشته در مناطق سیل زده دغدغه مهم تهیه مواد غذایی در مناطق سیل‌زده مرتفع شد.

توکلی با اشاره به اینکه بازسازی و ساخت مسکن سیل زدگان اولویت مرحله بعد خدمات رسانی است، یادآور شد: بر اساس آماری که متولیان امر اعلام کردند حدود ۱۲ هزار واحد مسکونی بر اثر سیل دچار خسارت شدند که بر این اساس بایستی کار خدمات‌رسانی و امدادی برنامه‌ریزی شود/فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=780

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود