جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش خبر داد: ارتش پنچ پل را در مناطق سیل زده پلدختر احداث می کند/ خیابان و مناطقی که مربوط به ارتش بوده، لایروبی و بازگشایی شده و مرحله پاکسازی امروز تمام می شود

تاریخ انتشار : 26 فروردین 1398, 12:21
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، امیر سرتیپ نوذر نعمتی، جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به تقسیم بندی که در فرمانداری برای نیروها انجام شد مرحله ای که برای ارتش مشخص شده در حال اتمام است.

وی افزود: محوطه کامل تخلیه شده، خیابان و مناطقی که مربوط و مختص به ارتش بوده، لایروبی و بازگشایی شده و مرحله پاکسازی امروز تمام می شود و ان شالله مردم به آرامی زندگی روزمره خود را آغاز می کنند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه فعالیت های دیگری نیز در حال انجام داریم، عنوان کرد: پخت و تقسیم غذا در پلدختر هنوز هم انجام می گیرد، بیمارستان ما با بخش های مختلف پزشک متخصص، رادیولوژی و ... در حال خدمت رسانی است.

وی خاطرنشان کرد: پل هفت تیر شهرستان پلدختر نصب شد و تردد روان شد، خدمت رسانی وامداد رسانی، لایروبی سرعت خوبی گرفت و سبب شد مردم زودتر گل و لای رو  بزدایند.

نعمتی عنوان کرد: با توجه به اینکه حدود 10 پل تخریب شده و ارتباط مناطق روستایی به صورت زمینی قطع شده است، استانداری لرستان دیروز درخواستی داشت که ارتش همکاری کند ماهم اعلام آمادگی کردیم و با احتساب این پل بنا شد پنج پل را احداث کنیم.

وی گفت: کارشناسان ما جهت کارشناسی در مناطقی که استانداری تعیین کرده پل ایجاد کند، حضور یافته اند تا کمک کنیم مردم به زندگی عادی بازگردند.

جانشین فرمانده نیروی زمینی ارتش افزود: فعالیت بیشتر مردم این منطقه کشاورزی و دامداری است و نیازمند راه مواصلاتی است پس مرحله بعدی ما ایجاد این پل ها است.

وی در رابطه با زمان ایجاد این پل‌ها عنوان کرد: بنا شده نیازمندی راهداری برای ما اعلام شود و تصمیم براین شد که چهار پل توسط ارتش ایجاد شود، دو پل  توسط اداره راه تامین شود تا نصب کنیم و درخواست شده دو پل را ما ارائه دهیم و تلاش می‌کنیم خدمتی به این مردم داده شود.

نعمتی بیان کرد: محل پل‌ها صبح امروز به ما اعلام شده، کارشناسی شود، پس از حاشیه سازی و آماده سازی ساحل رودخانه توسط خود راهداری، ما در کمتر از سه روز  پل ها را ایجاد می‌کنیم/سفیرافلاکلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=770

نظرات :

  1. User Avatar
    شهروند  ـ  در تاریخ : 26 فروردین 1398 13:03
    درود و هزاران درود بر تمام شما مرزداران با صلابت

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود