استاندار لرستان مطرح کرد: محور پلدختر- خرم‌آباد قابل بازسازی نیست/ مهم‌ترین مسئله شهر سیلاب زده پلدختر بحث پاک‌سازی است

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1398, 18:34
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید موسی خادمی ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: مهم‌ترین مسئله شهر سیلاب زده پل‌دختر بحث پاک‌سازی است که در حال کار با سرعت خوبی هستند ولی یک مقدار به دلیل حجم زیاد رسوبات و اینکه رسوبات داخل منازل مسکونی مردم است کار زمان‌بری است که مسئولان قول دادند ظرف یک هفته آینده شهر را تمیز و رسوبات را جمع‌آوری کنند که امیدواریم بتوانند این کار را انجام دهند‌.

وی افزود: به اکثر روستاهای سیلاب زده امدادرسانی صورت گرفته و خدمات اولیه به دست آن‌ها رسیده است ولی کامل نیست چون به دلیل قطع راه ارتباطی ما اطلاعی از میزان خسارت روستاها نداریم که ممکن است به برخی روستاها چادر کمتری رسیده باشد.

استاندار لرستان عنوان کرد: برق بیشتر مناطق سیلاب زده پل‌دختر وصل شده و در بحث گازرسانی نیز فقط چندین روستا مشکل‌دارند که با سرعت زیادی دستگاه‌ها در حال کار هستند و امیدواریم هر چه سریع‌تر مشکلات برطرف شود.

وی بیان کرد: مهم‌ترین مشکل شهر معمولان قطع آب بود که برق پمپاژها وصل شده و اگر در مسیر لوله‌ها دچار شکستگی نباشد آب به منبع خواهد رسید.

خادمی گفت: روی جاده پل‌دختر به خرم‌آباد حساب نمی‌کنیم که ‌ترمیم یا مرمت شود و باید سراغ یک جاده جایگزین دیگر برویم/تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=760

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود