معاون هوانیروز نیروی زمینی سپاه خبر داد: امدادرسانی به ۷۰۱ سیل‌زده/ آماده خدمت در پلدختر و معمولان هستیم

تاریخ انتشار : 19 فروردین 1398, 16:09
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز،‌ سردار عباس خانی آرانی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات هوانیروز نیروی زمینی سپاه در امداد رسانی به سیل زدگان ۴ استان کشور اظهار داشت: از ابتدای فروردین تاکنون ۹۲ ساعت پرواز در ۱۳۴ سورتی پرواز در استان‌های سیل زده کشور انجام شده است و ۷۰۱ نفر از سیل‌زدگان در ماموریت‌های عملیاتی هوانیروز نیروی زمینی سپاه امداد رسانی شده‌اند.

وی افزود: ما آمادگی داریم هرگونه ماموریت در معمولان و پلدختر را انجام دهیم و تاکنون ماموریت‌های محوله را با موفقیت انجام داد‌ه‌ایم.

معاون هماهنگ کننده هوانیروز نیروی زمینی سپاه در پاسخ به این سوال که آیا آماده اضافه کردن تعداد بالگرد در مناطق سیل زده هستید؛ گفت: اگر ابلاغ شود در این زمینه اقدام خواهیم کرد.

سردار خانی آرانی تاکید کرد: بالگردهای هوانیروز نیروی زمینی سپاه در مناطق سیل زده بیش از ۳۵ تن مواد غذایی و دارویی را به دست سیل زدگان ۴ استان کشور رساندند.

وی در پایان با اشاره به حادثه سیل در شیراز خاطرنشان کرد: ما در شیراز از همه امکانات پایگاه هایمان از جمله مهمانسراها برای اسکان عزیزان سیل زده در شیراز استفاده کردیم/فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=759

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود