فرمانده سازمان بسیج مستضعفین خبر داد: حضور نیروهای ۷ استان معین در لرستان/ ضرورت اعمال مدیریت بهینه در توزیع امکانات

تاریخ انتشار : 16 فروردین 1398, 23:21
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سردار غلامحسین غیب‌پرور امشب در حاشیه بازدید از روند امدادرسانی در پل‌دختر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از همان ساعات و روزهای اول وقوع سیل در لرستان همه دستگاه‌ها پای کار آمدند و همچنان در حال تلاش هستند.

وی با گسترده خواندن حجم خسارات و آسیب‌های سیل عنوان کرد: منازل، مزارع کشاورزی، دام‌ها و حتی وسایل زندگی مردم از بین رفته است.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: اما مهمتر از اینها آلامی است که بر روحیه مردم نجیب پل‌دختر و معمولان وارد آمده است.

سردار غیب‌پرور با تأکید بر ضرورت مدیریت امدادرسانی و خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان افزود: باید در روند توزیع امکانات مدیریت بهتری اعمال شود.

وی بیان کرد: اکنون موضوع با روزهای گذشته متفاوت بوده و با برقراری راه‌های زمینی و ترابری هوایی خدمات‌رسانی‌ها در حال انجام است.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: با عبور از این مرحله، مرحله مهم کار یعنی ترمیم منازل مردم به ویژه در بخش روستایی آغاز می‌شود.

سردار غیب‌پرور از توافق با بنیاد مسکن و کمیته امداد با هدف خدمات‌رسانی در حوزه مسکن برای مددجویان تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد خبر و ادامه داد: آنچه اینجا می‌بینیم این است که همه آستین همت را بالا زده و در حال امدادرسانی هستند.

وی اظهار کرد: علاوه بر قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص)، نیروهای ۷ استان از جمله استان‌های تهران، فارس و سمنان وارد منطقه شده و بخش اعظم فعالیت‌هایشان را روی فعالیت گروه‌های جهادی متمرکز کرده‌اند.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین بیان کرد: همچنین هم اکنون ده‌ها دستگاه تجهیزات و ماشین‌آلات وارد منطقه شده است و هیچ‌گونه محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

سردار غیب‌پرور با تاکید بر اینکه با استقرار این امکانات نباید کمبودی وجود داشته باشد، گفت: مشکلاتی در توزیع خدمات وجود دارد که البته قابل حل است و گره کوری نمی‌بینم/فارس


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=754

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود