نماینده ویژه استاندار لرستان در پلدختر مطرح کرد: هشدار سیل در پلدختر جدی است/ اولویت ما نجات جان مردم است

تاریخ انتشار : 11 فروردین 1398, 20:27
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سیروس ابراهیمی در جلسه ستاد بحران پلدختر که در سالن شهدای فرمانداری برگزار شد با اشاره به اینکه هشدار سیل در پلدختر جدی است اظهار داشت: تمام امکانات باید آماده باشد تا در صورت طغیان رودخانه کشکان بتوانیم جلوی آب را بگیریم، نیروی مقاومت بسیج باید به‌صورت صدرصد آماده باشد.

وی در ادامه افزود: ما باید تمام توان خود را بکار بگیریم و تا بتوانیم در خدمت مردم باشیم و تمام دستگاه‌های سنگین باید در ضلع شرقی رودخانه کشکان مستقر شوند و همه مصالح باید در دو طرف رودخانه آماده باشند تا از ورود آب به داخل شهر جلوگیری کنیم.

نماینده ویژه استاندار بیان داشت: وظیفه اسکان به آموزش‌ و پرورش محول شده و ادارات آب و برق تمهیدات لازم را داشته باشند و آب آشامیدنی را برای مردم ذخیره کنند.

ابراهیمی در ادامه یادآور شد: شریان اصلی سیل در داخل شهر پلدختر می‌گذرد که تاکنون 60متر از دیوار ساحلی شهر فرو ریخته است و با امکاناتی که در اختیار داشتیم قسمتی از آن با لاشه‌ سنگ‌ های بزرگ ترمیم شد و با همکاری بسیج 2 هزار و 500 هکتار کیسه از ماسه پر شده که در جاهای متخلف شهر به‌ کار گرفته می‌شود.

نماینده ویژه استاندار در پایان با توجه به اینکه تمام توان و تلاش خود را برای خدمت به مردم بکار گرفته ایم خاطرنشان کرد: همه تلاش مسئولین این است که جان مردم را حفظ کنیم.لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=753

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود