وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مطرح کرد: بازسازی مناطق سیل‌ زده لرستان پس از بارش‌ها/ همراه و کنار شما هستیم

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1398, 00:46
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سعید نمکی روز جمعه ۱۳۹۸/۰۱/۰۹ در آیین افتتاح اورژانس ۵۰ تختخوابی بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر با اشاره به بهره برداری از پروژه های درمانی در استان اظهار داشت: برای استمرار در زمینه های بهداشت و درمان امروز پروژه‌های آماده شده را افتتاح میکنیم

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و بیان داشت: امروزه به لطف نظام جمهوری اسلامی شاهد کاهش پرداخت از جیب بیماران، تامین داروهای اساسی و حیاتی برای مردم، مُقیم نگه داشتن پزشک و متخصص در نقاط کمتر توسعه یافته، وجود ۱۸ هزار خانه بهداشت، ۱۴۰ هزار پزشک، تولید ۹۷درصد دارو در داخل کشور و.... هستیم که همه این موارد به برکت نظام و انقلاب اسلامی است

دکتر نمکی در ادامه با اشاره به بازدید از مناطق سیل زده استان تصریح کرد: به دستور رئیس‌ جمهور در مناطق سیلاب زده لرستان حضور یافتیم تا خسارت‌های ناشی از سیلاب را بررسی کنیم.

وی عنوان داشت: همراه و کنار شما هستیم و تلاش خواهیم کرد تا کمترین عارضه را در رابطه با مردم سیلاب زده داشته باشیم و در حال حاضر همه همکاران در بدنه دولت، استانداری و نمایندگان مردم در تلاش هستند تا مردم کمترین مشکل را داشته باشند و بتوانند تخریب‌ها را مرمت کنند.

نمکی یادآور شد: در اولین نشست هیئت دولت کمک‌ های بلاعوض برای خانه‌های تخریب‌ شده، دام‌ها، زمین‌های کشاورزی و باغاتی که آسیب‌ دیده در نظر است به‌ طوری‌ که کمک‌های بلا عوض و وام‌های ارزن قیمت پرداخت می‌شود.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پایان با اشاره به بازسازی اماکن تخریب‌ شده ناشی از سیلاب اشاره کرد و خاطر نشان کرد: امیدواریم بعد از فرونشست این بارش ها بتوانیم ساخت‌ و سازها را شروع کنیم.


لینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=749

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود