استاندار لرستان خبر داد: بازسازی جاده‌ها و راه‌های ارتباطی پلدختر نیازمند اعتبار زیادی است/ حجم تخریب‌ها و خسارات وارده به شهرستان پلدختر بیش از آن چیزی بود که تصور می‌کردیم

تاریخ انتشار : 7 فروردین 1398, 22:55
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سید موسی خادمی در حاشیه بازدید از مناطق سیل‌زده چم مهر اظهار داشت: حجم تخریب‌ها و خسارات وارده به شهرستان پلدختر بیش از آن چیزی بود که تصور می‌کردیم.

وی افزود: در حوزه چگنی، بخش معمولان و بخش مرکزی پلدختر کل مسیر جاده پلدختر به خرم‌آباد دچار آسیب شده است، در اکثر مناطق پل‌هایی ارتباطی روستاها تخریب‌شده و راه روستاها قطع است.

استاندار لرستان عنوان کرد: در جاده اصلی در چندین نقطه پل‌ها از بین رفته و دیوار ساحلی و حفاظ‌های جاده دچار مشکل شده است و عبور و مرور در این جاده کار سختی است.

وی بیان کرد: روستاهایی که ارتباطشان قطع‌شده به لحاظ برخورداری از برق و آب دچار مشکل هستند، با توجه به باز شدن جاده‌ها از امروز شروع به برطرف کردن مشکلات روستاها شده است و دستگاه‌های خدمات رسان در حال برطرف کردن مشکلات آب شرب و برق هستند.

خادمی تصریح کرد: بازسازی جاده‌ها و راه‌های ارتباطی زمان‌بر و نیازمند اعتبار زیادی است؛ دستورات لازم داده‌شده تا کارهای موقتی را راهداری و دستگاه‌های زی ربط انجام دهند.

وی بابیان اینکه حجم خسارت بسیار بالاست و بیشتر خسارات به زیربناها و تأسیسات دولتی وارد شده است گفت: در مناطق حاشیه جاده خسارات به پل‌ها و مغازه‌هایی که در اطراف جاده بوده وارد شده که در حال برآورد و محاسبه هستیم و میزان خسارت را برای جبران خسارات اعلام می‌شود/تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=746

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود