استاندار لرستان مطرح کرد: دولت تلاش خواهد کرد بخش عمده‌ای از خسارات را جبران کند

تاریخ انتشار : 7 فروردین 1398, 11:01
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سیدموسی خادمی در حاشیه ارتباط مستقیم ویدئو کنفرانس با دکتر روحانی رئیس جمهور به خبرنگاران اظهار داشت: در پی بارش‌ها و وقوع سیل اخیر شهرهایی مانند پلدختر، خرم‌آباد و چگنی دچار مشکلاتی شدند که در این رابطه تمهیداتی اندیشیده شد و خسارات به حداقل ممکن رسیدند.

وی با بیان اینکه تا به حال مسئله خاصی نداشته‌ایم، افزود: هم‌ اکنون مقداری مشکل در شهر دورود وجود دارد چرا که آبدهی رودخانه آن بالا رفته و احتمال وارد آمدن خسارت وجود دارد.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه تمامی نیروهای امدادرسان در حال تلاش برای به حداقل رساندن خسارت‌های احتمالی سیل هستند، گفت: با توجه به جریان بالای آب، احتمال ورود آن به منازل و اماکن وجود دارد.

وی ادامه داد: از مردم تقاضا داریم که با نیروهای امدادرسان همکاری کرده و محل‌های خطرخیز را ترک کنند.

خادمی به وارد آمدن خسارت به زیر بناهای استان اشاره کرد و افزود: بخش کشاورزی و زیرساخت‌های آب، برق، گاز و راه دچار آسیب‌هایی شده‌اند و البته آمار دقیق آنها هنوز جمع‌آوری و محاسبه نشده است.

استاندار لرستان تصریح کرد: اطلاعات لازم توسط دستگاه‌های مرتبط احصا و پس از جمع‌بندی در ستاد بحران استان تلفیق شده و به مرکز ارسال خواهند شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در تماس تصویری با دکتر روحانی ایشان گفتند که دولت تلاش خواهد کرد بخش عمده‌ای از این خسارات را جبران کند/ روابط عمومی استانداری لرستانلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=739

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود