معاون کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور مطرح کرد: توجه جدی به فضای مجازی رویکرد جدید ستاد عالی فرهنگی هنری مساجد است/ مسئولان کانون‌های فرهنگی مساجد بی ادعا و جهاد گونه کار می‌کنند.

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1397, 15:26
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، حسین براتی ظهر امروز بیست و ششمین سالروز تاسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور در تالار شهید آوینی ارشاد اسلامی لرستان، اظهار داشت: مسئولان کانون‌های فرهنگی مساجد بی ادعا و جهاد گونه کار می‌کنند.

وی با بیان اینکه در حوزه فعالیتی خود ماموریت تربیت، نگه داشت و جذب را داریم که در انجام این سه ماموریت بایستی برنامه ریزی داشته کنیمُ افزود: اگر متولیان اصلی نظام به آینده درخشان نظام دلخوش هستند مقداری بستگی به حضور هدفمند و معنا دار بخش مسجد است.

معاون امور استان‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور بیان کرد: رویکرد جدید ستاد عالی فرهنگی هنری مساجد توجه جدی به فضای مجازی است چرا که موضوعی تاثیرگذار و مهم است و افراد در همه سطوح مختلف در حوزه فضای مجازی حضور دارند.

وی با اشاره به سخن مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه "اگر رهبر انقلاب نبودم رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم" عنوان کرد: این فرمایش رهبر انقلاب حاکی از تاثیر گذاری این فضا است و توجه جدی به حوزه فضای مجازی از رویکردهای جدی ما است که ستاد عالی مد نظر دارد.

براتی خاطر نشان کرد: بعد از انجام کارهای قانونی این برنامه، فعالیت اجرایی را از سال آینده در دستور کار قرار می‌دهیم  و انجام وظیفه می‌کنیم.

وی با بیان اینکه رویکرد جدی و تاثیر گذار دیگر، مسئله ارزشمند هنر است، گفت: حرکت سنبلیک و نمادینی که در دهه مبارکه فجر انجام شد توجه به مقوله سرود بود و ستاد عالی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد بنا دارد به صورت جدی به مسائل هنری ورود کند که مصادیقی برای آن تعریف شده و فروردین ماه سال 98 تبیین برنامه می‌شود.

معاون امور استان‌های کانون فرهنگی هنری مساجد بیان کرد:  بخش سوم که مد نظر است و به جد ستاد با استفاده از کانون‌های فرهنگی هنری خود ورود جدی داشته باشد مقطع کودک و نوجوان است که تبیین شده و به طور اختصاصی هدف گذاری شود.

وی تصریح کرد: بخش چهارم مدنظر ستاد عالی بخش خانواده است که در حوزه خانواده نیز باید تعریف برنامه و افق کار داشته باشیم و بسته پیش‌بینی آن در حال انجام است/فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=700

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود