مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان خبر داد: آغاز طرح نوروزی هلال احمر استان از ۲۵ اسفندماه/ فعالیت 27 پایگاه امداد جاده‌ای در محورهای پرتردد مواصلاتی لرستان

تاریخ انتشار : 18 اسفند 1397, 11:47
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، صارم رضایی ضمن اللام این خبر اظهار داشت: طرح نوروزی هلال‌احمر استان از 25 اسفند آغاز و تا 15 فروردین‌ ادامه دارد. 
  
وی اضافه کرد: هلال‌احمر لرستان در حال انجام اقداماتی برای خدمات‌رسانی به مردم در ایام نوروز است که از این موارد می‌توان به تجهیز پایگاه‌ها، به‌روزرسانی خودروهای ناوگان و آوردن بالگرد به استان اشاره کرد. 
  
رضایی بیان کرد: در این رابطه سه دستگاه خودرو ست نجات نیز اضافه‌شده که هزینه هر خودرو بالغ‌ بر یک و نیم میلیارد تومان است. 
  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: مرکز کنترل عملیات جمعیت هلال‌احمر در ایام نوروز به‌صورت شبانه‌روز فعال است و 27 پایگاه امداد جاده‌ای در محورهای پرتردد مواصلاتی استان برای ارائه خدمت به هم‌وطنان فعالیت می‎کند. 
  
وی عنوان کرد: در این ایام 400 نفر از امدادگران دوره‌دیده و پنج تیم واکنش سریع برادران فعال می‌شود. 
  
رضایی خاطرنشان کرد: همچنین دپوی اقلام دارویی و موردنیاز افراد آسیب‌دیده در پایگاه‌های جمعیت هلال‌احمر استان از دیگر موضوعاتی است که در دستور کار قرار گرفته است/ایسنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=698

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود