دادستان خرم‌آباد انتقاد کرد: عدم آمادگی دستگاه‌های اجرایی لرستان برای استقبال از مسافران/ مسئولان هرچه سریع‌تر در این حوزه اقدام کنند.

تاریخ انتشار : 16 اسفند 1397, 09:43
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سعید رازانی روز چهارشنبه در ستاد خدمات اجرایی سفر لرستان با اشاره به وضعیت نامناسب معابر شهری و جاده‌های خرم آباد اظهار داشت: شاهد وضعیتی نامناسب در پارک جنگلی مخملکوه هستیم، چراغ‌های روشنایی این پارک شکسته شده و تنها یک سرویس بهداشتی دارد.

وی خطاب به مسئولان تصریح کرد: مسافران نوروزی با این وضعیت می‌خواهند از خدمات گردشگری ما استفاده کنند؟ سریع‌تر بجنبید و نواقص را برطرف کنید.

دادستان خرم آباد با اشاره به اینکه اینطور نمی‌شود و باید هرچه سریع‌تر فکری برای اشکالات شود، ادامه داد: برای معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در مورد جلوگیری از فروش اقلام غیربهداشتی در اماکن گردشگری نامه نوشته ام؛ هرساله با فروش مواد غذایی غیربهداشتی و کنسروهای تاریخ مصرف گذشته مواجه ایم و باید در این رابطه اقدام شود.

رازانی با بیان اینکه برای بازدید از رستوران‌ها باید فکری شود، بررسی شود چه مواد اولیه ای استفاده می‌کنند و نظارت وکنترل ها بیشتر شود، تصریح کرد: نسبت به وضعیت موجود نگرانم و مسئولان باید برای استقبال از مسافران نوروزی کارهای بیشتری انجام دهند، وقتی نمانده است/مهرلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=695

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود