مسئول سازمان فضای مجازی سراج در لرستان خبر داد: نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی در لرستان برگزار می‌شود

تاریخ انتشار : 14 اسفند 1397, 19:44
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، علی سبزی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی در لرستان اظهار داشت: کاربران عادی فضای مجازی استان تا 20 فروردین ماه 98 فرصت دارند در این جشنواره شرکت کنند.

وی بیان داشت: گسترش روز افزون فناوری‌های ارتباطی و اهمیت پرداختن به مقوله فرهنگ کاربری و استفاده صحیح از این بستر عظیم ما را بر آن داشت تا «جشنواره شبکه‌های اجتماعی» را در استان طرح‌ریزی و اجرایی کنیم.

مسئول سازمان فضای مجازی سراج در لرستان در تشریح اهداف این جشنواره گفت: معرفی کانال‌ها و صفحات مفید و مناسب به مخاطبان، ایجاد جایگاهی برای ارزیابی کانال‌ها و صفحات، کمک به رفع آسیب‌های ناشی از استفاده نامناسب از شبکه‌های اجتماعی و ارتقاء سطح دانش استفاده کنندگان از فضای مجازی از جمله اهداف نخستین «جشنواره شبکه‌های اجتماعی» در لرستان است.

سبزی تصریح کرد: انقلاب اسلامی، مقاومت و دفاع مقدس، بازی و سرگرمی، طنز،گردشگری، خانواده و سبک زندگی، خبر و اطلاع‌رسانی، علمی و فرهنگی، اشتغال و کسب و کار از جمله 19 موضوع و محورهای جشنواره هستند.

وی با اشاره به جوایز جشنواره نیز افزود: چندین کارت هدیه 5 ،3 و 1 میلیون ریالی، چندین هارد اکسترنال، چندین فلش مموری و تبلت از جوایز ارزنده جشنواره شبکه‌های اجتماعی است.

مسؤول سازمان فضای مجازی سراج در لرستان با اشاره به شرکت 200 شبکه اجتماعی در جشنواره یادآور شد: علاقمندان می‌توانند از دو طریق ثبت نام در سایت Lorestanfest و همچنین ارسال مشخصات به کانال تلگرامی با همین عنوان نسبت به شرکت در نخستین جشنواره شبکه‌های اجتماعی در لرستان اقدام نمایند.

سبزی در پایان خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه نفرات برتر در حوزه تولید محتوا پس از داوری، به دستگاه‌های اجرایی، خبرگزاری‌ها و عموم مردم جهت بهره‌گیری از مطالب معرفی خواهند شد/فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=691

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود