رئیس جهاد دانشگاهی لرستان خبر داد: آزمون استخدامی در 16 حوزه امتحانی لرستان برگزار می شود

تاریخ انتشار : 14 اسفند 1397, 12:12
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، سید‌علی‌نادر دهقانی‌الوار، روز سه شنبه در جمع خبرنگاران‌ با اعلام این خبر اظهار داشت: این آزمون در شش شهرستان خرم‌آباد شامل شرکت‌کنندگانی که محل آزمون را خرم‌آباد الشتر و دوره انتخاب کرده‌اند و بروجرد شامل بروجرد و دورود، نورآباد، الیگودرز شامل ازنا و الیگودرز، پلدختر شامل پلدختر و رومشگان و کوهدشت برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: در مجموع برای ششمین دوره آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی 16 حوزه امتحانی در این شش شهر بر اساس میزان شرکت‌کنندگان در نظر گرفته‌ شده است.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان تاکید کرد: شرکت‌کنندگان و متقاضیان چهاردهم و پانزدهم اسفندماه برای رفع نقص به باجه‌های درنظرگرفته شده در شهرستان‌های خرم‌آباد، بروجرد و کوهدشت مراجعه و نسبت به اصلاح مدارک خود اقدام کنند.

رئیس جهاد دانشگاهی لرستان یادآور شد: در استان لرستان هفت هزار و 536 نفر در رشته‌های مختلف برای آزمون ثبت‌نام کرده‌اند که بیشترین تعداد متقاضیان مربوط به خرم‌آباد و کوهدشت و کمترین مربوط به شهرستان دوره چگنی است.

وی اظهار داشت: فرآیند آزمون استخدامی همزمان با سراسر کشور ساعت 8:30 دقیقه روز جمعه شروع خواهد شد/ ایرنالینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=687

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود