رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در لرستان برپا می‌شود /ذخیره‌سازی ۷۱۶ تن کالای اساسی

تاریخ انتشار : 12 اسفند 1397, 20:19
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، محمدرضا صفی خانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای اجرای مصوبات ستاد تنظیم بازار و عرضه اقلام موردنیاز مردم از 15 تا 28 اسفندماه نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا در شهرستان‌ها‌ی مختلف‌ برگزار می‌شود.

وی افزود: نمایشگاه عرضه مستقیم کالا در خرم‌آباد در 200 غرفه از 15 تا 28 اسفندماه برپا می‌شود و اقلام موردنیاز مردم باقیمت‌های مناسب در این نمایشگاه عرضه می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بابیان اینکه در حوزه ذخیره‌سازی کالاهای اساسی نیز اقدامات لازم انجام‌شده و کمبودی وجود ندارد عنوان کرد: 200 تن سیب، 400 تن پرتقال، 50 تن شکر، شش تن برنج و 60 تن گوشت گوسفندی و گوساله منجمد در سطح استان ذخیره‌سازی شده و در ایام پایانی سال در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

وی بیان کرد: طرح ویژه نظارتی بازار در ایام پایانی سال از ابتدای بهمن‌ماه در سطح استان آغازشده و در قالب 50 اکیپ ثابت و سیار با همکاری دستگاه‌های مختلف ازجمله بسیج، بازرسان اصناف، تعزیرات حکومتی، پایانه‌های مسافربری و اماکن نیروی انتظامی بر بازار نظارت می‌شود.

صفی خانی تصریح کرد: مردم می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه 124 اطلاع دهند تا موارد در کمترین زمان ممکن موردبررسی قرار گیرد/ تسنیملینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=681

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود