فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان مطرح کرد: کم کاری دستگاه های فرهنگی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ تمثال شهدا در ورودی شهر ها نصب شود

تاریخ انتشار : 6 اسفند 1397, 18:33
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز؛ سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان در جلسه تبیین فرهنگ ایثار و شهادت با اشاره به دستاورد خوب برگزاری جلسات فرهنگ ایثار و شهادت در دوره مدیریت گذشته اظهار داشت: در گذشته قرار بود تابلوی کوچه‌ها از شکل نامناسب فعلی تغییر کرده و نام شهدا در تابلوها بزرگ‌تر نوشته شود و در کنار این اسامی اسم دیگر کوچه هم باشد.
 
وی با اشاره به تصویب نامگذاری یک میدان در خرم‌آباد به یاد شهدای دانش آموز در دوره مدیریتی گذشته گفت: وعده هایی داده شد در ورودی شهر خرم آباد از تمثال شهدا استفاده شود اما شهرداری و شورای شهر هنوز کاری انجام نداده است.
 
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با تأکید بر این که تثبیت انقلاب اسلامی را شهدای ما در دوران دفاع مقدس به دست آوردند، بیان داشت: امروز هر چه داریم از همان زمان بوده و ربطی به مذاکره با دشمن و این مسائل ندارد و هر آنچه که نداریم نیز بابت این است که فکر می‌کنیم با مذاکره با دشمن دستاوردهایی کسب می‌کنیم.
 
سردارکشکولی با انتقاد از کم کاری در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تصریح کرد: اداره ارشاد تاکنون در تئاتر، موسیقی و کار هنری اقدام قابل توجهی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نداشته و در این زمینه امیدی به آن نیست.
 
به گفته وی در زمینه معرفی شهدا نتوانسته‌ایم به اندازه کافی کتاب چاپ کنیم و در فضای دانشگاه‌ ها در طول ادوار گذشته نیز آنطور که باید در حوزه شهید و شهادت کاری صورت نگرفته است.
 
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به برگزاری کنگره و یادواره‌های شهدا در هر محله و کوچه خاطر نشان کرد: در نقاط مختلف شهر برای حوزه‌های مختلف مانند تاریخ، فرهنگ، ایثار و شهادت، ادب و سایر حوزه‌ها المان‌هایی شود/سفیر افلاکلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=660

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی شود