نماینده ولی‌فقیه در لرستان مطرح کرد: دشمن می‌خواهد چراغ انقلاب را خاموش کند/خون شهدا در رگ‌های ملت ایران جریان دارد

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1397, 12:51
به گزارش پایگاه خبری پلدخترنیوز، آیت‌الله سید احمد میرعمادی صبح امروز در آیین تشییع پیکر شهید جابر بیرانوند اظهار کرد: امروز در پرتو انقلاب اسلامی نام اسلام، قرآن و مکتب تشیع در جهان به اهتزاز درآمده است.

وی عنوان کرد: آنچه امروز در سایه انقلاب اسلامی در دنیا اتفاق می‌افتد، این است که جایگاه والای اسلام برای جهانیان روشن می‌شود و به همین دلیل دشمنان موضوع اسلام‌هراسی و هراس نسبت به مکتب تشیع را در برنامه خود قرار داده‌اند.

نماینده ولی‌ فقیه در لرستان تصریح کرد: دشمنان برای اینکه پرچم اسلام را پایین کشیده و نور آن را خاموش کنند، از هیچ کوششی دریغ ندارند و از ترور، جنگ تحمیلی، انفجار، اقدامات کور تروریستی و هرگونه شیطنتی در این باره کوتاهی نمی‌کنند.

میرعمادی افزود: دشمنان برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی هر روز توطئه جدیدی را علیه ملت ایران آغاز می‌کنند و برای آن‌ها فرق نمی‌کند که نیروی رزمی در میدان را مورد هدف قرار دهند، یا نیروی مدافع امنیت و یا مدافع مرزهای میهن اسلامی و یا انسان‌های مومن و انقلابی کوچه و بازار آنچه برای دشمنان مهم است این است که بتوانند چراغ اسلام را خاموش کنند.

وی ادامه داد: اما آن‌ها کور خوانده‌اند زیرا پرورش‌یافتگان مکتب امام حسین(ع) تا آخرین قطره خون خود از اسلام و انقلاب اسلامی دفاع کرده و با همه وجود برای گسترش اسلام ناب محمدی تلاش می‌کنند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: خون شهیدان در رگ‌های ملت بزرگ ایران جریان دارد و به تعبیر امام خمینی (ره) هر پرچمی که از دست عزیر رزمنده‌ای بر زمین بیفتد، صدها رزمنده دیگر آن پرچم را به اهتزاز درمی‌آورند.

میرعمادی تاکید کرد: امروز اگر دشمنان نیروهای مرزبان حافظان امنیت را در زاهدان مورد هدف قرار می دهند، همان‌ها در درون شهر خرم‌آباد افسر شجاع شهید بزرگوار و فداکار را مورد هدف قرار می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه شهید جابر بیرانوند یک افسر ورزیده، آماده، مخلص و فداکار بوده و بر اساس احساس مسئولیتی که داشته معمولا ماموریت‌های خاص را دنبال می‌کرده است، تصریح کرد: این برای ما و خانواده شهید افتخار است که عزیزشان امروز مهمان امام حسین (ع) و شهیدان والامقام است و به خیل گروهی پیوسته که جاودانه‌اند و نامشان پر افتخار است.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: حیف است که افسران رشید و شجاعی مانند شهید جابر بیرانوند در بستر جان بدهند، بلکه شهادت زیبنده این عزیزان بوده و هست.

میرعمادی با تاکید بر اینکه امروز در چهل‌سالگی انقلاب اسلامی مدافعان اسلام، حرم و امنیت جانشان را طبق اخلاص گذاشته و آماده ایثار و فداکاری هستند، افزود: ایثار و فداکاری از عناصر اصلی ماندگاری انقلاب اسلامی ایران بوده و انقلاب اسلامی به خاطر خون شهیدان بالنده و بانشاط است/فارسلینک کوتاه مطلب: https://poldokhtarnews.ir/?newsid=640

نظر دهید :

نام شما :*
ایمیل شما :
نظر شما :
کد را وارد کنید : *
عکس خوانده نمی‌شود